نماینده سابق مجلس تهران

این انقلاب برای ایران دستاورد های بزرگی داشت

مردم پاکدشت بار دیگر با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرینی بر افتخارات خود رقم زدند.

به گزارش ارم خبر مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعات اولیه صبح امروز در میدان آزادگان با حضور گسترده مردم و مسئولین آغازو تا مصلی بزرگ امام خمینی (ره) پاکدشت ادامه داشت و در این برنامه حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت.

عضو کمیسون نظارتمجلس با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: انقلاب ایران با دست خالی مردم وتنها توکل به خدا ومکتب عاشورا در برابر شاه ستمگر ، یک شگفتی و رابطه الهی  را به منصه ظهور گذاشت و برای ملت دارای دستاوردهای بسیار زیادی بود.

حسین مظفر ادامه داد:درگذشته فقط یک خانواده براین کشور حکومت می کرد که قدرت را بین خودشان دست به دست می کردند که این امر برای ملت ما حقارت و عیر قابل قبول بود و انقلاب مردم در مقابل رژیم مورد حمایت آمریکا و با توکل برخداوند پیروز شد تا بتواند با استقلال برای خودش تصمیم بگیرد

از دیگر دستاوردهای مهم انقلاب که مظفر با آن اشاره کرد تبدیل ایران به نظام متکی بر ولایت فقیه به برکت خون شهدا ، فداکاری مردم و هدایت های امام عزیز بود، این مهم توانست انقلاب را در مسیر رسالت و رهبری فقیه ،عالم مجاهد را در أس هرم نظام سیاسی ایران  قراردهد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه بیان داشت :این انقلاب ، مؤسس یک نظام مبتنی بر جمهوریت و اسلامیت است که ترکیبی از نمایندگی اسلامی و  جمهوری در دنیا می باشد که با پشتوانه مردم و حضور گسترده در عرصه های مختلف ملی _ مذهبی توانسته اقتدار خود را حفظ و نفوذ ناپذیر باشد.

در پایان حسین مظفر نماینده مجلس شورای اسلامی گفت : این دستاوردهای بزرگ باعث شد که ایران متحد همچنان اقتدار خود را در نظام بین المللی حفظ کند و این  پیشرفت های عظیم استکبار جهانی را به وجشت درآورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱ دیدگاه