مدیر مسئول نشریه عمار نامه

به نام امام جمعه ، به کام شهرداری

هیئت امنا حوزه علمیه بار ها خواستار بازگشایی راه مردم شده اما تلاشی از سوی مسئولین ذی ربط اتفاق نیافتاده است

به گزارش ارم خبر میدان آزادگان که از میادین اصلی شهر پاکدشت می باشد، چند گاهی که با ایجاد اختلال در مسیر موجب کند شدن و بعضا ایجاد گره ترافیکی شده،عامل مخل سهولت رفت و آمد وسایل نقلیه؛ شروع به کار پروژه ای تجاری که مسکوت مانده است می باشد

در خبر های قبلی به معلول یابی این موع پرداخته شده است

( اینجا بخوانید) (اینجا بخوانید) (اینجا بخوانید) (اینجا بخوانید) (اینجا بخوانید) 

اکنون که مطالبات به حق مردمی بازگشایی مسیر و استفاده آسان از معابر این میدان است، برداشتن گامی برای تحقق این خواسته مشاهده نمی شود .

محمد لاهیجی مدیر مسئول نشریه عمار نامه شهرستان پاکدشت در گفتگو با این پایگاه خبری اینگونه اظهار داشتند :

این پروژه به نام امام جمعه و به کام شهرداری است ، چرا مسئولیت کار خود را نمی پذیرید

وی در این باره اذعان داشت: هیئت امنا حوزه علمیه بار ها خواستار بازگشایی راه مردم شده اما تلاشی از سوی مسئولین ذی ربط اتفاق نیافتاده است ، با توجه به حساسیت موضوع انسداد ضلع جنوبی دانشگاه پردیس ابوریحان (میدان آزادگان) لازم می دانم به نکاتی اشاره نمایم:

  • ابتدا شهرداری و شورای شهر پاکدشت به مردم توضیح دهند چرا راه عبور مردم قبل از صدور مجوزات لازم و تعین تکلیف های مقتضی مسدود شده است و این در حالی است که هیئت امنا حوزه علمیه مکرراً و مکتوب اعلام نمودند که آغاز فعالیت یک هفته پس از پایان سیر مراحل قانونی باشد.
  • به نظر می رسد برخی آقایان آب را گل آلود دیده اند و پس از انسداد راه به دنبال ماهی گیر هستند و به با ایفای نقش فرشته نجات مردم به منافع خود می اندیشند که حتما به دنبال کسب آرا در انتخابات های آتی خواهند بود، خوشبختانه همه به این واقفند که این کار بسی ناپسند و عوام فریبانه است.
  • با توجه به درخواست های مکرر هیئت امنا حوزه علمیه برای بازگشایی مسیر تردد همشهریان که به درخواست شهرداری و دستور فرمانداری مسدود گردیده چرا هنوز اتفاقی مطلوب حال شهروندان رخ نداده است؟
  • آیا زمان آن نرسیده که مسئولین فارغ از منافع خود، جایگاه و اداره مطبوعشان گامی به سوی خدمات بیشتر به مردم بردارند؟

لاهیجی در انتها اظهار داشت: از دستگاه محترم قضا خواستاریم بررسی های مربوط به پروژه را احراز نمایند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با در نظر گرفتن منافع مردم با متخلفین برخورد و جهت تنویر افکار عمومی به مردم معرفی نماید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.