بیانیه مجمع اقشار بسیج پاکدشت

مجمع بسیج شهرستان پاکدشت نشستی با موضوعات محوری اقتصادی، فرهنگی ،آسیب های اجتماعی ، ارتقاء معنویت جامعه ، افزایش سطح علمی برگزار کرد و در انتهای بیانیه ای را صادر کرد .

به گزارش ارم خبر :مجمع بسیج شهرستان پاکدشت  نشستی با موضوعات محوری اقتصادی، فرهنگی ،آسیب های اجتماعی ، ارتقاء معنویت جامعه ، افزایش سطح علمی  برگزار  کرد و در انتهای بیانیه  ای را صادر کرد .

بسم ا… الرحمان الرحیم

رمز موفقیت و سربلندی ملت ایران در پیشبرد اهداف و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی “تبعیت از ولایت فقیه حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی”، “وحدت و مقاومت ملی ” و “حضور آگاهانه و به موقع مردم در صحنه‌های نیاز انقلاب ”  است و موفقیت‌های حیرت انگیز انقلاب اسلامی تأثیرات شگرف خود در محیط بین الملل را بیش از هر مقطع تاریخی دیگر آشکار ساخته است و جهان امروز خواستار فراهم شدن بسترهای لازم برای برخورداری از نقشه راه، طرح‌ها و الگوهای جمهوری اسلامی ایران برای دگرگون سازی ساختار و هندسه قدرت است.

مجـمـع بسـیـج اقشـار شـهرسـتان پاکـدشـت همـانند گـذشته با تبعیت از فرامین مقام عظمای ولایت دراین مسیر پیشرو بوده و در چند سال گذشته  با توجه به تحریم های همه جانبه و غیر انسانی دشمنان با نیت خالص تمام سعی و تلاش خود را در مسیر تحقق و حمایت از اقتصاد مقاومتی انجام داده و در این مجمع از مسئولین درخواست می نمائیم در مقوله اقتصاد مقاومتی که تاکید مقام معظم رهبری است توجه ویژه داشته باشند .

ما بسیجیان ، فرهنگ مقاومت را داخل و حتی خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ترویج داده ایم و امروز اساتید دانشگاه هشت سال دفاع مقدس همانند سردار سلیمانی ها سرداران روزهای سخت که اگر وعده می دهند عمل می کنند و شاگردان پاکشان همچون شهید حججی ها در خارج از مرزهایمان همان درس تبعیت از مقام معظم رهبری ، درس دفاع از مظلوم ، درس ایستادگی و مقاومت در مقابله با زایده خواهی های جبهه استکبار را به خوبی تدریس می کنند .

امروز و در این جمع لازم است از وقایعی که موجب ناراحتی مردم عزیزمان و خوشحالی دشمنان ما شده نیز کمی سخن بگوییم ، دراینجا خوب است به حمایت های هدفمند دشمنان ، در دی ماه امسال اشاره کنیم حمایت هایی که در مواقعی موجب تشویق یک عده  مخالف نظام و انقلاب شده و شرایط نا مناسبی را هرچند کوتاه مدت برای کشور ماایجاد کرد.

 ما بسیجیان پاکدشتی دراین مجمع با صدای بلند به دشمنان داخلی و خارجی می گوییم که این نظام و انقلاب به حرکت روبه جلو  خود ادامه می دهد و قطار این انقلاب  با رشادت ها و ایثار گری های جوانان تا به امروز به حرکت منظم ،و روبه جلوی خود ادامه داده است و در این مسیر ملت ما با هدایت های امام گونه مقام معظم رهبری ،  با بصیرت ، اراده، هوشیاری  و روحیه انقلابی گردنه های دشوار را پشت سر گذاشته و در تمام عرصه ها دشمن را در هم کوبیده است .

نهال این انقلاب با خون شهدای عزیز از ابتدا تا به امروز آبیاری شده است ، خون هایی که در آن اخلاص ، ایمان ، تقوا و پیروی از ولایت مطلقه فقیه موج می زد، این انقلاب چهل ساله از روز تولد تا امروز برای مقابله با فتنه ها و حیله گری های دشمنان در عرصه های مختلف جوانان عزیز ، شجاع ، متدین و انقلابی زیادی را از دست داده است ، جوانانی که خود با پای خود در عرصه مقابله با دشمن ، چه خارجی و چه داخلی گام برداشته اند و جان خود را فداکردند و این فداکاری مختص یک دهه نبوده است .

اتفاقات اخیر خیابان پاسداران که توسط درآویش رخ داد موجب شهادت مظلومانه ۴ جوان با غیرت ، ولایتمدار، متدین و انقلابی شد، جوانانی که همانند خیلی از جوانان آروزهایی بزرگ و زیبا  برای خود داشتند ولی برای دفاع از کشور جان خود را فداکردند  تا امنیت و آسایش به خطر نیفتد و اینها همه به برکت این انقلاب و نظام است .

امروز ما بسیجیان در مجمع بسیج اقشار شهرستان پاکدشت اعلام می نماییم  که در همه عرصه ها پای این انقلاب ، نظام و رهبری عزیز هستم و هرگاه دشمنان و فتنه گران هوس آسیب زدن را داشته باشند ضمن گوش به فرمان ولایت فقیه بودن تمام قد و با تمام توان ، مقابلشان ایستادگی می کنیم و دراین راه بدون هیچ چشم داشتی جان مان را نیز فدا خواهیم کرد .

والسلام علکیم و رحمه ا…

مجمع بسیج اقشار شهرستان پاکدشت

 انتهای خبر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.