تشکیل جلسه ستاد برگزاری مراسم ۲۲ بهمن

جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 22 بهمن ماه در حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) با حضور حداکثری مسئولین ادارات شهرستان پاکدشت برگزار گردید.

به گزارش ارم خبر حجت الاسلام والمسلمین حسن لزومی امام جمعه محترم شهرستان پاکدشت پس از قرائت آیات ۱۲ ، ۱۳ و ۱۴ سوره یونس، در خصوص برپایی راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت : هر ساله این جلسه در ایام الله دهه فجر جهت مرتفع کردن اشکالات  در سال گذشته و برگزاری هر چه بهتر و با شکوه تر این راهپیمایی عظیم مردمی صورت می گیرد.

در این جلسه مصوبات ۲۲ گانه کمیته های اجرایی ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر در حضور تمامی روسای ادارات و نمایندگان آنها قرائت و هر کمیته ( از قبیل سپاه،نیروی انتظامی ، شهرداری ها، جمعیت هلال احمر و ….) قرائت گردید و تصمیمات نهایی اتخاذ شد.

با بررسی مصوبات ۲۲ گانه مقرر شد:

*در نقاط مختلف شهرستان پاکدشت اتوبوس هایی جهت انتقال اهالی حاضر باشند
* نیروهای خدماتی و امداد رسان و ایستگاه های ویژه کودکان در مسیر حرکت مستقر باشند.

*شروع برنامه ساعت ۱۰صبح از مسیر میدان آزادگان به سمت بلوار شهدای رحیمی-مصلی بزرگ امام خمینی (ره) پاکدشت معین شد.
*پس از اجتماع مردم قرائت بیانیه و ایراد سخنرانی توسط مهمان دعوت شده صورت می پذیرد

در ادامه حجت الاسلام خداپرست امام جمعه شریف آباد ضمن ارائه گزارش فعالیت های دهه مبارک فجر بیان داشت: برنامه راهپیمایی در شریف آباد با تغییراتی نسبت به سال گذشته ، در ساعت ۱۰:۳۰ از مقابل مسجد جامع به سمت مسجد امیرالمومنین عیله السلام ، قرائت بیانیه و اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه  برگزار می گردد.

در پایان حجت الاسلام حسن لزومی رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پاکدشت با اشاره به آیات قرائت شده در ابتدای جلسه بیان داشت : طبق وعده خداوند ظلم و قوم ظالم پایدار نبوده و نیستند و همانگونه که در انقلاب اسلامی اتفاق اتفاق افتاد این وعده محقق گردید، ما موظف هستیم با برنامه های دقیق و کارگشا به انقلاب و مردم خدمت رسانی نماییم و در حفظ و نشر این دستاورد ها از جان خود نیز کم نگذاریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.