فرمانداری پاکدشت در دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر

دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر که شهرستان پاکدشت در دومین نمایشگاه روستاییان و عشایر با ۷ غرفه حضور و فعالیت دارد.

به گزارش ارم خبر  اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ، سید ابوالفضل رضوی معاون رئیس جمهور ، حسین هاشمی استاندار تهران ، شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران ، علی صادقی فرماندار پاکدشت و جمعی از مسئولین کشوری و استانی و شهرستانی از غرفه شهرستان پاکدشت در دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور بازدید نمودند. دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر از ۱۵ دی ماه جاری به مدت چهار روز  در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران برگزار می‌شود. نمایشگاه عشایر با حضور استان‌ها و شهرستان‌های کشور، دستگاه‌های اجرایی مرتبط و با هدف خدمت‌رسانی به روستاها و مناطق عشایری، مؤسسات خیریه، تولیدکنندگان محصولات، صنایع‌دستی روستایی برگزار گردیده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱ دیدگاه

  1. گزارش تصویری فعالیت گرونه جهادی کریمانه ۱۱۸ در روستای خسرو | خبرگزاری استان تهران

    […] علیرضا جان قربان جانباز ۸ سال دفاع مقدس و مجاهدی که داوطلبانه به سوریه رفت مادر شهید بهنام میرزاخانی:پسرم انقدر شهدا را دوست داشت که همیشه می گفت “ای کاش می شد در قطعه ی شهدا چادر بزنم وانجا زندگی کنم”. برای رضای خدا پاکبان ها را این قدر اذیت نکنیم فرمانداری پاکدشت در دومین نمایشگاه توانمندی‌های روست… […]