امام جمعه شریف آباد

دولت گلوگاه های فساد را ببندد

امام جمعه شریف آباد از دولت خواست گلوگاه هاي فساد را ببندد و قوه قضائیه قاطع وجدي با مفسدان واخلال گران بازار ومعرفی مجازات افراد موثر درخيانت به مردم،وکنترل و نظارت و بازرسی هاي جدي عمل کند.

به گزارش ارم خبر حجت الاسلام قاسم خداپرست درباره نابسمانی بازار بیان داشت: دشمن در اجرای نقشه های شیطانی برای ایجاد فاصله وشکاف بین مردم و حاکمیت جدی تر می شود و برای رسیدن به اهداف خود اعتمادزدایی، اعتبارزدایی، سیاهنمایی و ناامیدی در مردم را مد نظر دارد.

امام جمعه شریف آباد علت این مشکلات غیرقابل انکار دانست و ادامه داد: به یقین بخشی از مشکلات موجود در جامعه معلول ظهورو بروز فساد در برخی دستگاه ها، ناکارآمدی برخی مسوولان، انفعال، پشت میزنشینی وعدم ارتباط با مردم واطلاع ازوضع مردم است.

خطیب نماز جمعه مطالبه جدی مردم ومراجع معظم تقلید از قوای سه گانه را رفع این نقایص عنوان کرد و افزود: اگر وزیریامدیری در سالهای اخیرکارنامه خوب و مورد قبولی از خودارائه نکرده است با یک اقدام انقلابی برکنار واز نیروهای باانگیزه، جسور، انقلابی و متخصص بکارگرفته شود.

خداپرست در همین راستا ادامه داد: دولت گلوگاه های فساد اعم از بانک ها، گمرکات، بنادر، مناطق آزاد، مراکز ثبت سفارش،تخصیص ارز  و غیره را ببندد و قوه قضائیه  قاطع وجدی با مفسدان واخلال گران بازار ومعرفی مجازات افراد موثر درخیانت به مردم،وکنترل و نظارت و بازرسی های جدی عمل کند.

نماینده مقام معظم رهبری پیشنهاد مذاکره مستقیم و بدون پیش شرط را لاف بزرگ رئیس جمهور آمریکا عنوان کرد و گفت: ترامپ دچارخیال بافی شده است ومی گوید در شرایط فعلى مقامات ایرانى مجبور به اعلام موضع هستند.

امام جمعه شریف آباد درباره خروج ترامپ از برجام نیز تصریح کرد: هدف او برای خروج از برجام ایجاد تنش واختلاف درصفوف ایرانى ها بودوگمان نمى کرد با واکنش وحدت آفرینى از طرف ایرانیان وحتی متزلزل شدن درسطح بین المللی مواجه شود، لذا این ادبیات جدید مذاکره مستقیم راه دیگری برای ایجاد اختلاف است.

وی در ادامه افزود: البته برخی از عناصر واداده جریان اصلاحات از طرح ملاقات و مذاکره مستقیم با ترامپ استقبال کرد و  خیلی ذوق زده شدند که این امر یا نشان از درک ضعیف آنها نسبت به اتفاقات چند سال گذشته درجریان مذاکرات برجام با آمریکا دارد یا اینکه آنها ترجیح مى دهند بجاى نقش آفرینى مقابل استکار سر خم کنند.

خداپرست ضمن تبریک  سالروزتاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان داشت: زنده نگه داشتن و تعظیم و ترویج فرهنگ و ارزش های انقلاب اسلامی، وآرمان های حضرت امام راحل عظیم الشان)ره ( و مقام معظم رهبری،و تعمیق آن در بین اقشارمختلف جامعه به ویژه نسل جوان، از طریق برگزاری مراسم و استفاده بهینه از ظرفیت های ملی از وظایف این شورا است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.