عضوکمیسیون آموزش مجلس

شکوه و عزت ملت ایران به رخ جهانیان کشیده شد

نماینده مردم پاکدشت در مجلس به پیشرفت‌های بعد از انقلاب اشاره کرد و گفت: امید زندگی در مردم  بسیار  بالا رفته و ما جزو چند کشور برتر جهان هستیم

به گزارش ارم خبر محمد قمی نماینده مردم شهرستان پاکدشت در سخنرانی مراسم ۲۲ بهمن شریف آباد گفت:انقلاب اسلامی ما که به وقوع پیوست یکی از دستاوردهای آن آزادی و رهایی مردم از اسارت است.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: علاوه بر دستاوردهای معنوی و احیای اسلام دستاوردهای فرهنگی، سیاسی، اقتصادی فراوان داشتیم که قابل توجه است، همچنین توانستیم در عرصه‌های انرژی هسته‌ای، سلول‌های بنیادین، پیشرفت در علوم پزشکی، سوادآموزی، توسعه رشته‌های دانشگاهی و پیشرفت علمی با دنیا رقابت کنیم.

محمد قمی با اشاره به گسترش صادرات واردات و توسعه کشاورزی ادامه داد: اکثر روستاهای کشور از نعمت‌های برق، آب، گاز و غیره بهره‌مند هستند و گسترش فرهنگی ورزشی و احداث ورزشگاه بسیار زیاد اتفاق افتاده و همچنین سدهای مختلف و بسیار زیادی  به توسعه و بهره‌برداری رسیده است.

این مقام مسئول در خصوص مسایل سیاسی در منطقه بیان داشت: سیاست نه شرقی نه غربی با اتکای به مردم و اسلام و منویات مقام معظم رهبری را پیش می‌بریم که به دنیا نشان دهیم به شرق و غرب وابسته نیستیم و معادلات سیاسی دنیا را برهم زدیم.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تأکید: همه دنیا متوجه شدند که جمهوری اسلامی ایران یک قدرت عظیمی است همچنین بر اثر انقلاب  روحیه ایثار و شهادت و شهادت‌طلبی در مردم زنده شد تا بتوانیم انقلاب خود را به دنیا صادر کنیم و شاهد بیداری اسلامی با محوریت ایران در منطقه و دنیا باشیم.

محمد قمی در پایان سخنرانی خود گفت: امروز آزادیخواهان دنیا به جمهوری اسلامی توجه ویژه‌ای دارند که همه این‌ها از برکت انقلاب است امیدواریم از پاسداری این انقلاب مردم ما کوشا باشند، امروز شکوه و عزت ملت ایران به رخ جهانیان کشیده شد و دیدند مردم ایران چگونه با اسلام قرآن و رهبری خود پیمان دارند و بر این پیمان استوار هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.