امام جمعه قیامدشت

صلابت ومحکمی پس از گذشت ۳۹ سال از انقلاب

امام جمعه قیامدشت: بعد از ۳۹ سال آمریکا را از خاورمیانه اخراج کردیم و این نشانه عظمت انقلاب اسلامی و روح بزرگ امام رضوان الله تعالی علیه است.

به گزارش ارم خبر حجت الاسلام سید حسین امیری در سخنرانی مراسم گرامیداشت انقلاب در قیامدشت بیان داشت: ۲۲ بهمن یادآور خاطره حماسه ای بزرگ است که هرگز از ذهن پاک نخواهد شد، حماسه‌ای که هیچ کس باور نمی کرد به این زودی این انقلاب و این نهضت به ثمر بنشیند.

امام جمعه قیامدشت به دست خالی امام در انقلاب اشاره کردو گفت: نه شوروی ، نه بلوک غرب و نه بلوک شرق امام را حمایت نکردند با اینحال با قاطعیت تمام امام در تهران گفت: ” من دولت تعیین می کنم و توی دهن این دولت میزنم”.

این مقام مسئول در ادامه افزود: همه دیدند که چند روزی نگذشت، وعده امام تحقق پیدا کرد، دولت تشکیل داد و دولت بی اختیار بختیار را به زباله دان تاریخ فرستاد و هنوز بعد از ۳۹ سال یک شیرینی و حلاوت خاص زیبای برای مردم به ذهن می‌آورد.

وی درخصوص ماندگاری انقلاب اسلامی عنوان کرد: انقلاب ها در دنیا بعد از مدتی از بین می‌روند کودتا می‌شود، انقلاب بدتر از قبل زندگی را برای مردم سخت می کنند، ماهیت و اهداف انقلاب ها عوض می شود، اما ۳۹ سال از انقلاب اسلامی ایران گذشته با همان صلابت ومحکمی اهداف خود را ادامه می‌دهد.

نماینده مقام معظم رهبری در قیامدشت درباره انقلاب بعد از امام راحل (ره) بیان داشت:  نعمت بزرگ خداوند متعال به ملت ایران حضور امام خامنه ای(مد) کشتیبان این کشتی در دریای متلاطم  حوادث و توطئه ها است که این انقلاب را با درایت به ساحل نجات رساندند.

امام جمعه قیامدشت: درباره دشمنی دیرینه آمریکایی ها اذعان داشت: بعد از ۳۹ سال  اهداف انقلابمان  همان هست و مردم همانند گذشته آمریکا را دشمن اصلی خود می‌دانند، کشوری به اسم ایران در مقابل استکبار جهانی قد علم کرده و با ایستادگی او را از خاورمیانه اخراج می‌کنند.

حجت الاسلام امیری در پایان گفت: بعد از ۳۹ سال حالا آمریکا را از خاورمیانه اخراج کردیم و این نشانه عظمت انقلاب اسلامی و روح بزرگ امام رضوان الله تعالی علیه هست، چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند: “اگر روزی به آمریکا اعتماد کنیم باید منتظر باشیم نقشه های آمریکا در انقلاب ما پیاده شود و ما هرگز این کار را نخواهیم کرد”.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.