امام جمعه قیامدشت

نیروهای بومی در اولویت شهرداری باشد

امام جمعه قیام دشت: بعضی ضرورت‌ها و تخصص‌ها ممکن است شرایط خاصی ایجاد کند ولی سمت‌وسو باید به جهت تحقق اولویت‌های داخلی باشد.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام امیری در خطبه های نماز جمعه  قیام دشت   ضمن تشکر از شورای شهر و شهردار محترم برای خدمات انجام‌شده بیان داشت: مجموعه شهرداری برای به‌کارگیری افراد اولویت اول خود را از مردم قیامدشت قرار دهند ، البته بعضی ضرورت‌ها و تخصص‌ها ممکن است شرایط خاصی ایجاد کند که این‌ها برای مردم قابل‌درک است ولی سمت‌وسو باید به جهت تحقق اولویت‌های داخلی باشد.

امام جمعه قیامدشت در تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى در دیدار مردم آذربایجان شرقى بیان داشت: فرمایشات ایشان در چهار محور ارائه شد؛ انقلاب و کارکرد اصلى انقلاب، آسیب‌شناسى انقلاب، اولویت‌ها و ترجیحات انقلاب در این مقطع و آینده انقلاب است.

معظم له درباره آسیب‌شناسى انقلاب هم گفتند: “اگر انقلاب به آفاتى، چون «اشرافی گری، دل سپردن به طبقات مرفه و زیاده‌خواه به جاى توجه به طبقه ضعیف، تکیه و امید بستن به خارجى‌ها به جاى تکیه به مردم» مبتلا شود، به «حرکت در سمت ارتجاع» دچار شده است”.

خطیب نماز جمعه قیامدشت با اشاره به حوادث خیابان پاسداران گفت:شواهد نشان مى‌دهد فرمان اصلى در پشت پرده حوادث اخیر ازجمله ناامنى‌هاى خیابان پاسداران تهران آن هم در شب شهادت ناموس خلقت حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) در دست بیگانگان و دشمنان قسم‌خورده ملت ایران است.

وی در همین راستا ادامه داد:  البته توهم دانستن دشمنی دشمنان یا بر اثر جهل و خوش‌خیالى و بی بصیرتی است و یا خود، خیانت دیگرى است که موریانه‌هاى داخلى در مقام خوش‌خدمتى به بیگانگان و بوق‌های استکبارى و امپریالیسم خبرى علیه جمهورى اسلامى انجام مى‌دهند.

سید حسین امیری در پایان خطبه نماز جمعه ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار سانحه هوایی هفته گذشته در یاسوج گفت : حضور نیروهای نظامى، امدادى و مردمی ‌پس از سقوط هواپیما با آگاهی از شرایط بسیار سخت و نامناسب منطقه، یک اقدام شجاعانه به‌ منظور کاهش آلام خانواده‌هاى داغ‌دیده به دنبال یافتن لاشه هواپیما و احتمالاً برخى از افراد زنده دست به عملیات ‌های خطرناک زدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.