امام جمعه قیامدشت

تکریم شهداى کارگرى ارزش مضاعف دارد

امام جمعه قیامدشت در خطبه‌های نماز جمعه گفت: دیدار دست‌اندرکاران كنگره ۱۴ هزار شهيد جامعه كارگرى كشور با رهبر معظم انقلاب اسلامى دارای محورهای مهمی است که باید به آن‌ها توجه ویژه داشت.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام امیری در خطبه‌های نماز جمعه قیامدشت بیان داشت: سالروز وفات حضرت ام‏البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا است،ایثار و فداکارى و صبر و پایدارى مادران و همسران شهیدان هشت سال دفاع مقدس و هم‏چنین شهداى مدافع حرم و شهداى مدافع امنیت کشور را گرامى مى‏داریم و اوراق تاریخ را به نام گذشت‏ها و خلوص و تلاش‏هاى آنان مزین مى‏کنیم و عملکرد این بانوان فداکار را پشتوانه‏اى براى نسل امروز قرار مى‏دهیم.

امام جمعه قیامدشت به مناسبت ۱۵ اسفند روز درختکارى گفت: روز درختکارى بهانه‏اى است براى این‏که ما به محیط زیست احترام گذشته و آن‏را احیاء کنیم و یا حداقل آن‏را با دقت بیشترى نگه‏دارى کنیم. امید است که با تلاش در این ‏جهت، حتى با کاشتن یک نهال کوچک، کشورى زیبا و آباد را براى خویش مهیا کنیم که یقیناً کارى پسندیده است.

این مقام مسئول به دیداردست‏اندرکاران کنگره ۱۴ هزار شهید جامعه کارگرى کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامى اشاره کرد و گفت: مستدام ماندن سایه شهیدان بر سر ایران اسلامی ، ارزش مضاعف تکریم شهداى کارگرى، غیرت و بصیرت کارگران در همه حوادث دوران انقلاب، مقابله با گروهکها و دفاع مقدس ازمحورهاى سخنان معظم له در این دیدار است.

سید حسین امیری درباره آشوب و چالش پروژه دشمن برای ناامیدسازی و مهار ایران تصریح کرد: ناکامى آمریکا در مهار اقتدار ایران که به شکست‏هاى پى‏درپى راهبردهاى این کشور در منطقه غرب آسیا انجامیده است و توجه سردمداران این رژیم را بر تمرکز بر مسائل داخلى ایران و با هدف درگیرسازى ایران با چالشهاى داخلى معطوف کرده است.

امام جمعه قیامدشت به ناکامی آمریکا در شورای امنیت و لزوم هوشیارى مسؤولان‏اشاره کرد و گفت:بسیارى از کارشناسان معتقدند که مطرح کردن مسائلى ازجمله حمایت موشکى ایران از یمن، نقض قطعنامه ۲۲۱۶، قطعنامه ۲۲۳۱ و. . . ، در واقع به این دلیل است که آمریکایى‏ها افکار عمومى بین‏المللى را با آنچه که از آن به‏عنوان «بحران موشکى» ایران یاد مى‏کنند، آشنا سازند تا زمینه را براى مذاکره پیرامون این موضوع فراهم کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.