امام جمعه شریف آباد

۲۲ بهمن تجلی، مظهر و نماد وحدت است

امام جمعه شریف آباد ۲۲ بهمن را بالاترین و رساترین صدای مردم در رأی به جمهوری اسلامی، ولایت‌فقیه و تبعیت از آن معرفی کرد.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام خداپرست با تشکر از حضور حماسی و تماشایی و زیبای ملت شریف ایران  به ویژه مردم بخش شریف آباد بیان داشت: همه برای انقلاب و نظام آمدند تشکر اصلی را مقام معظم رهبری داشتند رضایت ولی‌فقیه رضایت حضرت ولی عصرعجل الله تعالی فرجه الشریف و خداوند متعال است.

امام جمعه شریف آباد درباره پیام این ۲۲ بهمن عنوان کرد: قطار انقلاب بر روی ریل امامت در حال حرکت است و حرکت بر روی ولایت و امامت تنها راه نجات از شکست، تفرق، تشدد و تنها راه انسجام و رشد و تعالی ملت ایران است.

خطیب نماز جمعه شریف آباد ادامه داد: پیام دوم استقلال اقتدار و امنیت و ثبات ایران اسلامی بود کشوری که ۴۰ سال، ۴ دهه تمام در اقیانوس‌های پر تلاطم و طوفان‌زده و دسیسه‌های استکبار جهانی پابرجا و استوار است و هیچ طوفانی نتوانست این ملت را بلرزاند.

در همین راستا قاسم خداپرست گفت: مردم نشان دادند نارضایتی‌ها را به انقلاب ارتباط نمی‌دهند کاستی‌ها و نواقص را پای انقلاب نمی نویسند مردم انقلابشان را می‌خواهند مردم گله‌مند هستند و گلایه‌های به حق دارند اما وقتی بحث نظام و انقلاب است محکم ایستاده‌اند.

خداپرست حضور تماشایی مردم را نماد وحدت و یکپارچگی معرفی کرد و دراین‌باره تصریح کرد: ما مردم علیرغم مشکلات کنار هم ایستادیم و در صحنه حضور داشتیم، مسئولین قوای سه‌گانه از مردم یاد بگیرند و وحدت بین خود و مردم را ایجاد کنند، مسئولین از آرمان‌های نظام، انقلاب،رهبری و شهدا دفاع کنند.

امام جمعه شریف آباد درباره بیان رفراندوم در سخنرانی ۲۲ بهمن گفت: متأسفانه در شیرینی ۲۲ بهمن حرف از رفراندوم زده شد، ۲۲ بهمن تجلی، مظهر و نماد وحدت است و این حضور مردم یعنی رفراندوم، ۲۲ بهمن بالاترین و رساترین صدای مردم در رأی به جمهوری اسلامی، ولایت‌فقیه و تبعیت از آن است.

حجت‌الاسلام قاسم خداپرست امام جمعه شریف آباد تصریح کرد:اینکه دشمن را امیدوار کنیم هم خطرناک است هم خلاف وحدت و هم خیانت است، مردم می‌خواهند مسئولین شکر گذار باشند و راه شکر گذاری خدمت صادقانه است.

پایان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.