حجت الاسلام خداپرست

 وحدت بین مسلمین تنها راه نجات است

امروز این فتنه صهیونیستی داعش که نابود شد ثمره وحدت امت اسلامی است.

حجت الاسلام محمد خداپرست امام جمعه محترم شریف آباد در گفتگو با ارم خبر ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم و امام صادق علیه اسلام بیان داشت: قرآن کریم که اشاره به خلق و خوی پیامبر اسلام با آیه” اِنَّکَ لَعَلَی‌ٰ خُلُقٍ عَظیم” آن جنبه عظمت پیامبر را بیان می کند.

امام جمعه شریف آباد با بیان اینکه نبی مکرم اسلام یک انسان کامل بود گفت: ما باید روش ها و سنت پیامبر را در زندگی خودمان پیاده کنیم ، کتاب هایی هم در این زمینه نوشته شده است که می توانیم به آن مراجعه نماییم، همچنین امام صادق علیه اسلام نیز مثل جد بزرگوارشان در همه ابعاد نماد و الگوی یک انسان کامل هستند ، ما هرچه داریم از دانشگاه امام صادق علیه السلام است که ایشان در دوران حساسی از زندگی خود آن را تأسیس نمودند.

حجت الاسلام خداپرست تشویق و تاکید به مسلمین برای وحدت را از خصوصیات بارز رسول اکرم  بیان کرد و ادامه داد: تازمانی که ایشان زنده بودند بر موضوع وحدت تأکید داشتند و همه مذاهبی که قائل به اسلام هستند اگر بخواهند سیره پیامبر را عملی کنند باید اتحاد داشته باشند.

این نماینده رهبری در شریف آباد با اشاره به اتفاقات بین الملل بیان داشت : دشمنان ما برای امنیت خودشان بین مسلمین  تفرقه می اندازند و پدیده داعش را که یک گروهک تروریستی و آدم کش جنایتکار است ، با هزینه  کشور های اسلامی برای حفاظت از اسرائیل ایجاد می کنند، امروز این فتنه صهیونیستی داعش که نابود شد ثمره وحدت امت اسلامی است.

استاد حوزه علمیه امام صادق علیه السلام پاکدشت با اشاره به سخنان رهبری در اجلاس محبان اهل بیت گفت: محبت به اهل بیت علیه السلام اختصاص یک گروه خاص نیست بلکه همه مسلمین دوستدار و از اراتمندان به اهل بیت پیامبر اسلام هستند، اگر مسلمین جهان بخواهند عزت و اقتدار اسلام سربلند باشد چاره‌ای جز وحدت ندارند.

خداپرست در پایان اظهار داشت : مقام معظم رهبری یک اسلام شناس واقعی است که خود پرچمدار وحدت می باشد، امروز فلسطین جزئی از پیکره اسلام و مسلمین است واگر بخواهیم آزاد شود همچنین یمن از دست رژیم خبیث آل سعود نجات پیدا کنند   و درکل هر جایی مسلمانی گرفتار است نجات بخواهد پیدا کنند وحدت تنها راه نجات است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.