امام جمعه موقت پاکدشت

حضور در ۲۲ بهمن  یک رفراندوم بود

امام جمعه موقت پاکدشت حضور در ۲۲ بهمن را یک رفراندوم و دراین‌باره گفت: کسانی که به دنبال رفراندوم بودند چشمان خود را باز کنند که مردم با این حضور پایبندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان داشتند.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام عباس مرادی در خطبه‌های نماز جمعه پاکدشت به گرامیداشت ایام دهه فجر اشاره کرد و دراین‌باره بیان داشت: دشمنان قسم‌خورده جمهوری اسلامی از قبل سم پاشی کردند تا ذهن مردم را نسبت به نظام اسلامی دچار تردید کنند تا مردم در گرامیداشت ایام دهه فجر شرکت نکنند.

امام جمعه موقت پاکدشت ادامه داد: اما دیدیم که مردم حضور شایسته‌ای داشتند و این جواب دندان‌شکن به دشمنان ما و ناامید کردن آن‌ها بود، به رغم وجود مشکلات به همه ثابت شد ملت ایران بعد از گذشت ۳۹ سال از نظام ارزشمند اسلامی دفاع می‌کنند.

خطیب نماز جمعه پاکدشت حضور در ۲۲ بهمن را یک رفراندوم بیان کرد و گفت: کسانی که به دنبال رفراندوم بودند چشمان خود را باز کنند که مردم با این حضور پایبندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان داشتند، این نوع حمایت مردم از حکومت در دنیا بی‌سابقه است.

عباس مرادی حضور مردم را یک نعمت الهی برای مسئولین دانست و عنوان کرد: همه باید قدردان و شکر گذار این نعمت الهی باشند و راه شکر گذاری خدمت به مردم است.

امام جمعه موقت پاکدشت در پایان گفت: در جریان بحث وقت شهرستان زحماتی کشیده شده که با لطف به مقام معظم رهبری وقفیت قرار پنج‌گانه منتفی شده است ، اجرایی شدن این مهم زمان‌بر است اما مسئولین در شهرستان برای سرعت بخشیدن به این تصمیم منطقی اقدام مجدانه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.