مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان

همه اقتدار ما از حضور ملت بصیر ایران است

مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان: به لطف خدا ۳۹ سال فشار تحریم ، جنگ و انواع روش‌های براندازی در نظام پایداری به وجود  آورد.

به گزارش ارم خبر علیرضا رضازاده مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان سخنران ویژه مراسم جشن انقلاب در پاکدشت ضمن تشکر از حضور باشکوه و گسترده مردم گفت: با دیدن صحنه‌های امروز از طریق رسانه‌ها در سراسر کشور فقط یک ذکر و آیه شریفه به ذهن می‌رسد: ” وعده خدا در برابر همه مستضعفان بنی‌آدم محقق شده است”.

رضازاده در خصوص ویژگی مردم پاکدشت بیان داشت: همه دنیا امروز ببینند که شهر پاکدشت ۴۶۰شهید  دفاع مقدس، ۶۴ شهید مدافع حرم دارد که افتخاری است به صورت ویژه نصیب این مردم شده است.

این مقام مسئول در اجتماع عظیم مردم پاکدشت گفت : بنا بود تمام توطئه‌ها به این سمت  پیش برود که ملت ایران چهل سالگی انقلاب خویش را نبیند و تمام توطئه‌ها از جمله اغتشاشات و فتنه‌های اخیر در همین راستا بود.

وی در ادامه صحبت‌های خود ادامه داد: امروز همه‌ی آن  سر سپرده‌های استکبار در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های ضد انقلاب و شبکه‌های ماهواره‌ای و دلقک‌های نظام سلطه پشت تریبون ها در رسانه‌ها با جسارت و گستاخی می‌گفتند: “ما فقط در این عالم سه نفر را قبول داریم، یکی از این دلقک‌ها که این روزها خیلی سعی کرد که ۲۲ بهمن را به آشوب بکشد نتانیاهو بود”.

مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان خطاب به نتانیاهو، ترامپ و بن سلمان گفت:  اگر وجود دارند  تجمعات امروز ملت ایران را نشان بدهند دوستانی که فضای مجازی را رصد می‌کنند خبردارند دیشب تا پاسی از شب در خیلی از برنامه‌ها با حک و با شیطنت سعی کردند شایعه‌پراکنی کنند تا امروز جشن ۲۲ بهمن باشکوه برگزار نشود.

رضازاده به گذشت سی و نه سال از انقلاب اشاره کرد و گفت: نظام اسلامی وارد چهل سالگی خود شده که چنین عظمت و پشتوانه‌ای دارد، همه اقتدار ما از حضور ملت بصیر ایران است، به لطف خدا با عنایت حضرت صاحب‌الامر و به برکت خون شهدا ۳۹ سال فشار تحریم ، جنگ و انواع روش‌های براندازی در نظام پایداری به وجود آورد.

وی در همین راستا ادامه داد: فتنه و اغتشاشات اخیر،  قاعده‌های تجزیه‌طلبی انواع و اقسام ترورها شهادت انسان‌های نفیس این انقلاب توسط منافقین،  ترور های ناجوانمردانه افتخار آقای اوباما و دولت آمریکا هستند و امروز همان ترامپ از آن‌ها حمایت می‌کند.

علیرضا رضازاده در پایان گفت:  دشمن ما خوب بداند ما به آمریکا اعتماد نداریم ، آمریکا شیطان بزرگ است و ما دست از انقلابمان  بر نمی‌داریم چون می‌دانیم عزت و امنیتمان در گرو  ثابت ماندن و مقتدر ماندن این انقلاب است.

انتها پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.