امام جمعه شریف آباد

آمریکایی ها از قدرت ایران می ترسند

امام جمعه شریف آباد درباره تهدید یک طرفه آمریکایی‌ها جهت خروج از برجام گفت:  آمریکایی‌ها هر جا احساس کنند که قدرت ایران می‌تواند براى آن‌ها دردسرساز شود، فشار را افزایش می‌دهند  که ابزار آن‌ها  براى این کار برجام است.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام خداپرست ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا)سلام‌الله علیها( در تبیین جایگاه  ایشان گفت: حضرت فاطمه)سلام‌الله علیها(نزد پیامبر)صلی‌الله علیه واله(:فراتر از احترام پدر به دخترش بود،پیامبر)ص( با آن همه شأن و عظمت دست دخترش را می‌بوسید و می‌فرمود: فاطمه )س( یک شاخه گل ریحانه است؛ فاطمه )س( پاره تن من و عزیزترین مردم نزد من است.

امام جمعه شریف آباد در مقایسه جایگاه زن در اسلام و غرب اذعان داشت: نگاه اسلام به زنان ، به منزله رشد و تعالی اجتماعی و خانوادگی با الگوی پذیری از شخصیت حضرت زهرا)س(  به عنوان الگوى کامل زن مسلمان ،که از تمام حقوق اجتماعى، سیاسى و اقتصادى برخورداراست، می‌باشد.

وی در همین راستا ادامه داد: زن همزمان با مشارکت در فعالیت‌های تحصیلى و علمى ، به نقش اصلى مادرى و همسرى و تربیت فرزندان اهمیت می‌دهد و مایه آرامش و ایجاد فضایى شاد و باصفا برای همسر و فرزندان است.

خطیب نماز جمعه شریف آباد در تبیین جایگاه غرب به زنان گفت :نگاه ابزارى و استفاده کالا گونه از زنان در جامعه سرمایه‌داری غربى  و جوامع غیردینی، زنان به عنوان ابزار سودآور رسانه‌ها برای تبلیغات صنعت مد، و جذب توریست و گردشگر محسوب می‌شود و جامعه و خانواده غربى دچار انحرافات اخلاقى و جنسى است.

این مقام مسئول به دیدار مقام معظم رهبری با جامعه مداحان اشاره کرد و گفت: بیانات بسیار مهم رهبری در این دیدار پاسخ به سخنان مقام‌های آمریکایی و اروپایی در مخالفت با حضور منطقه‌ای ایران است که ما برای حضور در منطقه باید با دولت‌های منطقه مذاکره و گفت‌وگو کنیم یا غرب؟ این منطقه، منطقه ماست و شما در منطقه ما چه می‌کنید؟

قاسم خداپرست درباره سفر وزیر خارجه فرانسه به تهران بیان داشت: وزیر خارجه فرانسه حامل پیام آمریکا بود که ایران اگر می‌خواهد آمریکا از برجام خارج نشود، باید در مورد مسائل دیگر ازجمله مسائل منطقه سوریه، یمن، عراق، فلسطین و …نیز گفت‌وگوهایی صورت دهد.

نماینده رهبری در شریف آباد درباره تهدید یک طرفه آمریکایی‌ها جهت خروج از برجام گفت:  آمریکایی‌ها هر جا احساس کنند که قدرت ایران می‌تواند براى آن‌ها دردسرساز شود، فشار را افزایش می‌دهند، و ابزار آن‌ها  براى این کار برجام است.

امام جمعه شریف آباد در تبیین این اقدامات آمریکایی‌ها بیان داشت: آمریکا به دنبال ایجاد حاشیه امن برای اسرائیل با معرفى ایران به عنوان عامل ناامن رژیم صهیونیستى را از مرکز توجهات بین‌المللی و دور کند، همچنین توجیه آبروریزى آمریکا در منطقه با قراردادهاى تسلیحاتى ۱۱۱ میلیارد دلارى بین خود و عربستان است

قاسم خداپرست با تبریک ۲۲ اسفند به مناسبت تأسیس بنیاد شهید به فرمان امام راحل گفت: این نهاد  نقش مهمی در زنده نگه‌داشتن ارزش‌های دفاع مقدس حفظ و ترویج فرهنگ شهادت و فرهنگ ایثار و شهادت،تکریم خانواده‌های معظم شهدا ، ایثارگران و پاسخگویی به نیازهای آنان و نیز بازخوانی تجربیات آنان در تربیت فرزندان شهید را دارد .

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.