امام جمعه شریف آباد

مسئولان اجرائی به دنبال راهکار براى حل مشکلات باشند/  یک سگ آمریکایى بر شاه ایران شرف داشت / انزوای آمریکایی ها درسطح بین الملل مشاهده می شود

امام جمعه شریف آباد اساسی‌ترین نياز كشور را اميدوارى، آرامش، اتحاد و انسجام ملى درپرتو ولایت فقيه دانست.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام قاسم خداپرست در خطبه‌های نماز جمعه شریف آباد ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه بر اجرای مراسمات و حفظ شئون فاطمی تأکید کرد

امام جمعه شریف آباد در آستانه ایام‌الله دهه فجر گفت: بازخوانى حقایق تاریخ انقلاب اسلامى چهره واقعى رژیم فاسد ستم‌شاهی را برای ما نمایان تر می‌کند.

وی درباره لایحه کاپیتولاسیون مطرح کرد: ، ۶۰ هزار مستشار آمریکایی درکشورکه براى حضور در ایران حق توحش دریافت می‌کردند، کاراستکباراین است سعی می‌کند وارد هر کشوری که شد آن کشور را تهی کند.

خداپرست نفوذ انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها را عامل اصلی عقب‌ماندگی کشور بیان کرد و گفت:  نه اختراعی داشتیم، نه اکتشافی، نه سازندگی ای، نفت و همه منابع غنی کشور، قراردادهای طولانی مدت برای آن‌ها بود همچنین حضور ایادی صهیونیستی در رأس دستگاه سلطنت پهلوی و تشکیلات عریض و طویل بهایی‌ات در مراکز مهم تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری مشاهده می‌شد.

خطیب نماز جمعه شریف آباد در تشریح برکات مادى و معنوى انقلاب گفت: تشکیل نظام مردم‌سالاری دینی، استقلال از قدرت‌های سلطه گر خارجی و بازگشت عزت به کشور ایران سه دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی و عرضه آن به جهان است.

این مقام مسئول ادامه داد: امروز قدرت ایران به جایی رسیده است که آمریکا روسیه را واسطه قرار می‌دهد تا از ایران بخواهد اجازه دهد تا در مذاکرات پسا داعش در سوریه مشارکت کند، این چیزی جز انزوای آمریکایی‌ها در سطح بین‌الملل نیست.

حجت‌الاسلام خداپرست در ادامه خطبه‌ها به مسائل داخلی کشور اشاره کرد و گفت: اساسی‌ترین نیاز کشور امیدوارى، آرامش، اتحاد و انسجام ملى درپرتوولایت فقیه است، ضعف‌ها و کاستی‌ها در مدیریت و تصمیم‌گیری‌ها قابل انکار نیست وهیچکس هم نمی‌تواند مدعى باشد درکشورمشکل وجود ندارد، اما آن آن قدر نقاط قوت و رویش زا وجود دارد که انسان احساس افتخار می‌کند

امام جمعه شریف آباد خطاب به مسئولین کشوری بیان داشت: مسئولان اجرایی و قانون‌گذاری وقضائی،با وحدت و همگرایی و تعامل باید به دنبال اتخاذ راهکار مناسب براى حل مشکلات ، رونق تولید، اجراى درست سیاست‌های اقتصاد مقاومتى، توجه به فرهنگ اسلامى و تقویت علم و فن‌آوری وبکارگیری مؤثر آن باشند.

قاسم خداپرست در پایان تأکید کرد اگرهرکدام از این اقدامات به تاخیر بیفتد منجر به یأس و ناامیدى مردم و در پی آن منجر بی اعتباری دستگاه‌های قضایی و اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.