امام جمعه موقت پاکدشت

مسئولین بدانند محکوم کردن تنها کافی نیست

خطیب نماز جمعه با تأکید بر امنیت، آرامش و رفاه که مردم خواهان آن هستند گفت: مسئولین بدانند صرف محکوم کردن کافی نیست و در قائله خیابان پاسداران با متخلفین باید برخورد قاطع داشت.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام عباس مرادی در خطبه‌های نماز جمعه پاکدشت درباره آسیب‌ها و آفت انقلاب اسلامی بیان داشت: اشرافی گری آسیب جدی است و اگر جلوی آن گرفته نشود شکاف بین مردم بیشتر می‌شود.

امام جمعه موقت پاکدشت در همین راستا ادامه داد: اعتماد به بیگانگان بدون در نظر گرفتن استعدادهای داخلی منجر به بدعهدی آن‌ها می‌شود همانند بدعهدی که در برجم و مسئله هسته‌ای به وجود آمد.

وی در مورد بی موالاتی نسبت به بیت‌المال گفت: انقلاب ایران برای حفظ اسلام و بیت‌المال بود درحالی‌که برخی رفتارها توسط مسئولین باروحیه اسلامی و اهمیت دادن به بیت‌المال سنخیت ندارد، مسئولین بدانند که در کجا قرار دارند و چه وظیفه‌ای بر عهده‌شان است.

عباس مرادی در ادامه خطبه‌ها با اشاره به قائله خیابان پاسداران گفت: گروهی از دراویش برای مردم ایجاد ناامنی کردن و با سلاح به مأموران حمله‌ور شده و تعدادی از آن‌ها را به شهادت رساندند جنایات آنان همانند رفتار داعش در سوریه بود.

خطیب نماز جمعه با تأکید بر امنیت، آرامش و رفاه که مردم خواهان آن هستند گفت: مسئولین بدانند صرف محکوم کردن کافی نیست بلکه باید با متخلفین  با اشد مجازات برخورد کرد و باید با مخلان جامعه برخورد قاطع داشت، پشت این اتفاقات حتماً دشمنان اسلام آمریکا و اسرائیل دست دارند.

این استاد حوزه‌های علمیه درباره‌ی هشتم اسفند سالروز تربیت اسلامی که توسط شهید رجایی و باهنر پایه‌گذاری شد اظهار داشت: این موضوع برای ما اهمیت بسیار زیادی پیداکرده و باید در محیط آموزشی فرزندان با آداب و اخلاق اسلامی آشنا شوند.

در همین راستا امام جمعه موقت پاکدشت ادامه داد: خانواده‌ها باید بدانند فرزندان قبل از هر جایی در منزل با معارف دینی آشنا می‌شوند که نقش خانواده در این مسئله بسیار حائز اهمیت است، فرزندان ۳حق بر گردن والدین دارند “اول انتخاب نام نیک، دوم تربیت مناسب و سوم آموزش قرآن “.

حجت‌الاسلام عباس مرادی در پایان ضمن تأسف بابت سانحه تأسف‌بار تهران یاسوج گفت: ۶۶ نفر از هم‌وطنان ما در این حادثه از دنیا رفتند که امیدواریم با تلاش بیشتر و مدیریت بهتر مسئولین شاهد این اتفاقات در آینده نباشیم.

انتهای پیام /

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.