امام جمعه پاکدشت

معضل نبود پارکینگ نتیجه عدم نظارت مناسب

امام جمعه پاکدشت معضل پارکینگ در شهر را به علت عدم نظارت بر ساخت و سازها دانست و درباره پروژه میدان آزادگان گفت: برای رفاه مردم پروژه میدان آزادگان باید پارکینگ شود.

حجت الاسلام حسن لزومی در گفتگو با خبرنگار ارم خبر به مشکلات مردم در شهر پاکدشت اشاره و بیان داشت: یکی از مشکلاتی که مردم پاکدشت با آن در حال دست و پنجه نرم کردن هستند کمبود پارکینگ در محله های تازه تاسیس است که طبقه همکف آپارتمان ها تبدیل به مغازه یا واحد مسکونی شده است.

امام جمعه پاکدشت با ابراز ناراحتی از عملکرد برخی مسئولین در نظارت بر ساخت و سازها اظهار داشت: کسانی که متولی این امر بودند به علت نداشتن انگیزه یا عدم توانایی و یا خدایی نکرده با دریافت زیرمیزی و چشم پوشی از تخلف انجام شده در نهایت بعد از گذشت چند سال منجر به وجود آمدن معضل پارکینگ برای مردم شده است.

پدر معنوی پاکدشت در همین راستا ادامه داد: مشکل به وجود آمده می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما هر آنچه که بوده شهرداری محترم باید با متخلفین برخورد داشته و از بروز این گونه تخلیفات جلوگیری می نمود و دستگاه قضا نیز باید وارد عمل شده دستور به تخریب  ساخت و سازهای غیر مجاز دهد.

نماینده مقام معظم رهبری با اشاره به دعوا و درگیری های مردم به علت نداشتن پارکینگ عنوان کرد: برای جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات دیگر دستگاه قضا باید از شهرداری پشتیبانی کند تا جلوی تخلفات گرفته شود و همچنین کسانی که عمل خلاف  در ساخت و ساز انجام می دهند را از دریافت خدمات (امتیازات آب، برق، گاز) محروم کنند.

این مقام مسئول درباره وضعیت میدان آزادگان نیز بیان داشت: این ملک متعلق به حوزه علمیه است و تمام آن به مردم بخشیده می شود و باید برای رفاه و آسایش مردم مورد استفاده قرار گیرد؛ حال که قرار است آنجا ساخته شود مورد تاکید است که تمام بنا پارکینگ شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.