عضو شورای اسلامی شهر پاکدشت

ورزش همگانی در شورای پنجم اولویت دارد

عضو شورای شهر پاکدشت ورزش همگانی در دوره پنجم را پراهمیت دانست و گفت: خدمات شایسته حق شهروندان است و اعضای شورای شهر نیز با جدیت این مهم را پیگیری می‌کنند.

به گزارش ارم خبر داوود فتح الهی با اشاره به اقدامات شهرداری درباره زیرساخت‌های ورزش بیان داشت: ما به دنبال افزایش سرانه همراه باکیفیت و مدرن هستیم ، که با تلاش‌های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر اقدامات بایسته‌ای انجام‌شده است، با توسعه زیرساخت‌های ورزشی به بهبود شرایط جسمی و روحی مردم کمک خواهد شد، امروزه مردم برای رسیدن به‌سلامتی هیچ راهی جز پرداختن به ورزش ندارند.

رئیس هیئت کبدی پاکدشت درباره اهمیت ورزش همگانی اظهار داشت: توسعه ورزش همگانی جزو سیاست‌های مدیریت شهری است و ما باید تعداد افرادی که به ورزش رو می‌آورند را افزایش دهیم، جامعه ماشینی با بی‌تحرکی مردم عجین شده است و این موضوع آسیب‌هایی به جامعه وارد می‌کند که با هیچ منبع مادی جبران نمی‌شود.

فتح‌اللهی به استقبال خوب شهروندان پاکدشتی از ورزش کبدی اشاره و تأکید کرد:جای بسی خوشبختی است که مردم پاکدشت استقبال خوبی از این رشته ورزشی نشان داده‌اند و این مایه امیدواری است که در آینده‌ای نزدیک رشته کبدی در شهرستان رو به گسترش گام بردارد.

فتح الهی با اشاره به ورزش کبدی گفت: همگانی شدن ورزش کبدی علاوه بر اینکه موجب جذب مخاطبان بیشتری می‌شود، این رشته را در بخش قهرمانی نیز تقویت می‌کند، همچنین هیئت کبدی پیگیری ویژه‌ای را برای راه‌اندازی کلاس‌ها و تمرینات داشته و امیدواریم با حمایت و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت شاهد توسعه این ورزش در بین شهروندان باشیم.

عضو شورای شهر پاکدشت درباره راه‌اندازی زمان چمن مصنوعی بیان داشت: همان‌طور که آقای کوچکعلی در نشست خبری وعده دادند ظرف چند ماه آینده تعدادی زمین چمن مصنوعی در مقاطع مختلف شهر به بهره‌برداری رسیده و در اختیار شهروندان پاکدشتی قرار می‌گیرد.

وی به پتانسیل‌های ورزشی در شهر اشاره کرد و گفت: در شهرستان پاکدشت ورزشکاران و مربیانی زندگی می‌کند که در سطح استان کشور و حتی عرصه‌های مختلف بین‌المللی افتخارآفرینی می‌کنند که شورای شهر پاکدشت برای حمایت از این عزیزان درصدد برنامه‌ریزی خواست و مدونی است.

داوود فتح‌اللهی به جهت طولانی بودن فعالیت‌های عمرانی مردم را به صبر دعوت کرد و در پایان گفت: این حق شهروندان پاکدشت است که از خدمات شایسته بهره‌مند باشند، بدین‌جهت اعضای شورای شهر نیز با جدیت این مهم را پیگیری می‌کنند تا روند خدمت‌رسانی سرعت بیشتری پیدا کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.