امام‌جمعه شریف‌آباد

آقای رئیس‌جمهور اقدام به ترمیم کابینه کند

عدم رضایت مجلس به معنی مخالفت با دولت نیست بلکه نشان‌دهنده ضعف‌ در دولت مخصوصاً درتیم اقتصادی است.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام قاسم خداپرست در خطبه‌های نماز جمعه شریف‌آباد به دیدار هیئت دولت با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: ایشان با توجه به عید غدیر خم فرمودند: “انتخاب حضرت علی(ع) به‌عنوان ولی امر امت اسلامی و جانشین پیامبر(ص)، نعمت بزرگ الهی است و مهم‌ترین وظیفه ما به‌عنوان حکومت اسلامی، معیار و شاخص قرار دادن حکومت علوی است”.

امام‌جمعه شریف‌آباد در همین راستا ادامه داد: مقام معظم رهبری «عدالت، پاک‌دامنی، پارسایی و با مردم بودن» را شاخص‌های حکومت علوی دانستند که معیار ارزیابی و سنجش اقدامات مسئولان نیز  باید براین اساس باشد.

خطیب نماز جمعه درباره مسائل اقتصادی اظهار داشت: درزمینهٔ اقتصاد باید قوی، پرحجم و باکیفیت کارکرد و مسئولان اقتصادی در حل مشکلات مردم شب و روز نشناسند، یک جمع فعال، کمربسته و بانشاط باید مأمور  حل یک‌به‌یک معضلات اقتصادی شوند.

قاسم خداپرست در ادامه باز کردن میدان برای فعالان سالمِ اقتصادی و جوانان مبتکر و پرتلاش و برطرف کردن موانع و بهبود فضای کسب‌وکار، بستن منافذ فساد و برخورد با مفسد را از ارکان مهم مدیریت اقتصادی کشور برشمرد.

این مقام مسئول درباره حضور رئیس‌جمهور در مجلس وسوال نمایندگان عنوان کرد: این جلسه تجلی وحدت مسئولین کشور بود، برخلاف انتظار برخی عناصر سیاسی و رسانه‌های دشمن،این جلسه در کمال آرامش انجام پذیرفت .

نماینده مقام معظم رهبری با تأکید بر حفظ وحدت بیان داشت: هر قوه‌ای در عین احترام به شأن و جایگاه یکدیگر از حقوق قانونی خود استفاده کنند اما به‌گونه‌ای رفتار کند که آب در آسیاب دشمن نریزند.

امام‌جمعه شریف‌آباد درباره عدم رضایت مجلس از پاسخ رئیس‌جمهور تصریح کرد: عدم رضایت مجلس به معنی مخالفت با دولت نیست بلکه نشان‌دهنده ضعف‌  در دولت مخصوصاً درتیم اقتصادی است که در این رابطه ۲ وزیر استیضاح شدند، بهتراست آقای رئیس‌جمهور اقدام به ترمیم کابینه کند و با به‌کارگیری چند وزیر پرتوان و انقلابی عهد خود را برای خدمت به مردم عملی کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.