بادداشت

بتاز سردار

چند صباحی است درگیر گستاخی‌های دشمن شده‌ایم و همه می‌پرسند کجا رفته آن جسارت و شجاعت در برابر دشمن؟!

ارم خبر: چند صباحی است درگیر گستاخی‌های دشمن شده‌ایم و همه می‌پرسند کجا رفته آن جسارت و شجاعت در برابر دشمن؟!

فضا به‌گونه‌ای پیشرفته بود که بعضی‌ها می‌گفتند: چرا شعار مرگ بر آمریکا می‌دهیم حتی فراتر از این بعضی از اساتید لیبرال حاضر نبودن پا روی پرچم آمریکا بگذارند. !

سردار! آنگاه‌که موشک برد بلندتان را آزمایش کردید گفتند: این آزمایش می‌خواهد در برجام تأثیر بگذارد و گفتند و گفتند آنچه را که نباید بگویند!

سردار! کاری کردی کارستان؛ با نامه پر از رمز و رازت به رئیس‌جمهور و این سخن دشمن‌شکن اخیرت در یادواره یاران رمضانی!

سردار! بتاز با تو هستیم ؛ نفسمان را چاق کن؛ خدا قوت دلاور!

خانه دشمن مثل خانه عنکبوت است و بی‌بنیان ، عاقبت امر مربوط به کسانی است که ایستاده‌اند و از نصرت الهی برخوردارند!

سردار! آنگاه‌که ترامپ را یک قمارباز کاباره‌ای خواندی به وجد آمدیم و آنگاه‌که به او گفتی تو سابقه نداری  فکرت مشغول چیزهای دیگری است، تکبیر کشیدیم!

تیر خلاص تو به دشمن آنگاه شلیک شد که گفتی: هیچ شبی نیست که بخوابیم و به شما فکر نکنیم ! ازآنچه فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تریم یادتان باشد طرف حساب شما من هستم و نیروی سپاه قدس ؛ نه تمام نیروهای مسلح !

سردار بتاز! همچنان که امام تاخت!

او به استکبار گفت: اگر در مقابل دین ما بایستید در مقابل دنیای شما خواهیم ایستاد!

آری سردار! اینان دنیایشان مهم است آنگاه‌که گفتید: دریای سرخ امروز دیگر برای حضور آمریکایی‌ها امن نیست تیر خلاصی بود بر منافع آن‌ها در تمام تنگه‌های دنیا.

سردار ! به‌خوبی یادمان آوردی؛ ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد، به زیبایی با نقل‌قول از امام راحل گفتی: اوج بندگی در عالم معنویت؛ شهادت است و بندگی خالصانه و عبودیت ، منجر به شهادت می‌شود.

گفتی” دنیاطلبان کاباره‌ای عاجز از درک معنوی جامعه ما هستند. صحبت (دشمن) از ترساندن؛ عدم درک فرهنگ درون جامعه ایران است. چون دشمن جامعه‌ای را که با شوق به‌سوی شهادت می‌رود درک نکرده است.

آری فرمانده!

بستن تنگه‌های دنیا به سمت دشمن از تو برمی‌آید نه‌تنها بستن تنگه هرمز بلکه تنگه‌های استراتژیک جهان در دکترین دفاعی تو واقعیت دارد.

سردار!

تو جنگ روانی دشمن را خنثی کردی! پاتک تو جنگ روانی جدیدی را علیه دشمن ایجاد کرد که تاکنون نتوانسته است جوابی برای آن داشته باشند. آنگاه‌که تمام‌قد از رئیس‌جمهور حمایت کردی و به رئیس‌جمهور امریکا نهیب زدی که: ” شأن رئیس‌جمهور ما نیست جوابت را بدهد حساب شما با من و سپاه قدس است”.

بال درآورده و پرواز کردیم.

آری چه خوب از شأن و جایگاه رئیس‌جمهور ایران دفاع کردی و خود را سپر بلای این جایگاه کردی! درود بر تو!!

سردار!

بستن تنگه‌های دنیا از تو برمی‌آید اما ما نگران تنگه احد (انقلاب اسلامی) هستیم که اگر سقوط کند همه تنگه‌ها سقوط خواهند کرد!

دشمن به تصرف این تنگه چشم دوخته است .جنگ روانی اخیر او برای فتح این تنگه است.

به صحنه آوردن ابولهب ها؛ ابوجهل‌ها؛ ابوسفیان‌ها؛ وزنانی مانند هند جگرخوار و پیاده‌نظامان جیره‌خوار و بکار گیری آن‌ها را در بدنه جامعه برای این است تا از طریق آن‌ها این تنگه استراتژیک را فتح نماید.

سردار! از زبان شما به تنگه داران احد می‌گوییم: نیاید روزی که تو برگردی و بخواهی از این تنگه حفاظت کنی!

آری ملت ما دیگر اجازه نخواهد داد تا دندان پیامبری شکسته شود و پیکر امامی زخمی، حمزه‌ای شهید و هند جگرخوار ای هلهله کند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.