امام جمعه پاکدشت

هیچ کس عقل کل نیست

خطیب نماز جمعه پاکدشت درباره انتقاد از دولت گفت: هیچ کس عقل کل نیست و در همه دولت‌ها انتقاد وجود داشته و نقد به معنای مخالفت با دولت محترم نیست.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام حسن لزومی شناخت حضرت زهرا سلام‌الله علیها را یکی از راه‌های رسیدن به تقوای الهی دانست و گفت: معرفت یعنی شناخت درست و صحیح حضرت فاطمه و همچنین فرزندان ایشان است.

امام جمعه پاکدشت با اشاره به‌روزهای پایانی سال ۹۶ و اتفاقات تلخ و شیرین این ایام اذعان داشت: مقام معظم رهبری سال ۹۶ را به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نام‌گذاری کردند و از سوی مسئولین تلاش‌هایی برای تحقق این شعار اتفاق افتاده که کافی نیست.

خطیب نماز جمعه پاکدشت درباره انتقاد از دولت بیان داشت: هیچ کس عقل کل نیست و در همه دولت‌ها انتقاد وجود داشته انتقادات  دوستانه و از سر دلسوزی است و این به معنای مخالفت با دولت محترم نیست، کسی که در رأس امور قرار گرفت باید اجازه اظهارنظر به دیگران را بدهد و از الفاظ شنیع و زشت استفاده نکند.

نماینده ولی‌فقیه در پاکدشت با اشاره به دیدار جامعه مداحان با مقام معظم رهبری گفت: کشف حجاب  چند دختر در خیابان نگران‌کننده نیست اما اینکه مسئولین تعرض به نظام اسلامی می‌کنند و می‌گویند حجاب در اسلام و جمهوری اسلامی اجباری می‌باشد این اظهارنظرها نگران کننده است.

وی در همین راستا تصریح کرد: بیرون از خانه حریم جامعه است و حکومت اسلامی مدعی‌العموم، بی‌حجابی و بدحجابی تخلف و قانون‌شکنی و این امر دستور و تأکید اسلام است

امام جمعه پاکدشت با اشاره به ۲۲ اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: این سازمان یک نهاد مقدس و ارزشی است، همه مردم و دستگاه‌ها باید به بنیاد شهید در راستای خدمات به خانواده شهدا کمک کنند که این بهترین خدمت است.

حجت‌الاسلام حسن لزومی در پایان با تذکر به مناسبت چهارشنبه آخر سال تأکید کرد: جوانان مواظب باشند که چهارشنبه سوزی نکنند و مردم در این روز اذیت نشوند، تفریح و شادی خیلی خوب است اما نه به هر قیمتی، مسئولین مواظبت کنند تا آسیب جدی به کسی نرسد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.