امام جمعه خاورشهر

۳۹ سال عزت، افتخار و سربلندی برای مردم ایران

امام جمعه خاورشهر در مقایسه انقلاب و قبل از آن دستاوردهای 39 سال گذشته را مورد تاکید قرارداد.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام سید صالح یاسینی در سخنرانی جشن پیروزی انقلاب خاورشهر به دستاوردهای انقلاب در سی و نه سال گذشته پرداخت و گفت: در پرتو جمهوری اسلامی مردم ایران به حیات طیبه دست یافتند.

همچنین امام جمعه خاورشهر به اندیشه‌های امام خمینی و رهبری اشاره کرد و بیان داشت: شکفتن در عرصه‌ ارزش‌ها و خوبی‌ها همچنین نقش‌آفرینی در جهت پویایی و استحکام حکومت دینی و مجاهدت به  ارزش‌های انسانی و اسلامی از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

در همین راستا سید صالح یاسینی ادامه داد: بالندگی مسلمین و امید برای محرومان جهان، عزت و افتخار برای سربلندی ایران اسلامی و تلاش برای فردای بهتر و سازندگی برای ایران فردا دستاوردهای سی و نه سال گذشته است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: تلاش در عرصه عمران و آبادی و آینده سازی، پایداری ایثار و مقاومت  حفاظت از استقلال و آزادی، تلاش در قطع وابستگی به بیگانگان تا تحقق استقلال واقعی همچنین شکوفایی و درخشش در عرصه‌های علمی و فناوری پیشرفت‌های مهم مردم در ایستادگی پای انقلاب می‌باشد.

حجت‌الاسلام یاسینی به  تلاش در جهت خودکفایی و خودباوری اشاره کرد و گفت: مردم ایران در مقابل توطئه‌های همه‌جانبه جهانی و مبارزه با استعمار و استکبار، اقتدار و افتخار خود را در مواجهه با آمریکا به خوبی نشان دادند.

امام جمعه خاورشهر درباره گذر مردم از بحران‌ها و رسیدن به جایگاه والای جهانی گفت: ملت ایران در مقابله با هجمه‌های سازمان‌یافته فکری و فرهنگی ، دسایس و فتنه‌ها همچنین در مقابله با تهاجم همه‌جانبه شیطان بزرگ به خوبی ایستادگی کردند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.