امام جمعه شریف آباد

اشرافى گرى و بى مبالاتى مسؤولان به بیت المال، حرکت ضدّانقلابی است

امام جمعه شریف آباد دلسپردن به طبقات مرفّه و زیاده خواه را به جاى توجّه به طبقه ى ضعیف آفت انقلاب دانست.

به گزارش ارم خبر حجت الاسلام خداپرست درتبیین فرمایشات امام خامنه اى)مدظله( در دیدار مردم آذربایجان شرقى گفت: در ورود به ۴۰ سالگى پیروزى انقلاب، این حرکت عظیم مردمى، شبیه معجزه است، حرکت به سمت اشرافى گرى، بى اعتنائى به مستضعفین، بى مبالاتى مسؤولان به بیت المال ، به جاى توجّه به طبقه ى ضعیف ،دلسپردن به طبقات مرفّه و زیاده خواه، و به جاى تکیه  به مردم ،تکیه به خارجی ها آفت انقلاب است.

امام جمعه شریف آباد ضمن تسلیت جان باختن بیش از ۶۰ نفر از هم‌وطنان در حادثه سقوط هواپیما تهران – یاسوج به خانواده‌های آنان و لزوم پیگیری این حادثه از سوی مسئولین دولتی را مورد تأکید قرارداد.

این مقام مسئول با محکوم کردن حرکت داعش مسلکیان فرقه ضاله و منحرف دراویش صوفیه بیان داشت: این حرکت مذبوحانه که در شب شهادت حضرت صدیقه طاهره )سلام‌الله علیها( اتفاق افتاد و منجر به شهادت و مجروحیت تعدادى از مدافعان امنیت و بسیجیان و صدمه وارد نمودن به اموال عمومى و شخصى مردم شد.

وی در همین راستا افزود: این یک حرکت اعتراضی به بیکارى، آسیب‌های اجتماعى نبود بلکه هد ف آن‌ها برهم زدن امنیت اجتماعی بود و به هیچ‌وجه مماشات مسئولین با این فرقه انحرافی قابل توجیه نیست زیرا زیبنده کشورى که ۲۲ بهمن با آن عظمت را خلق کرد و قدرت ایجاد در خاورمیانه را دارد، این نیست که قمه کش‌ها، وسط خیابان پایتخت جولان بدهند.

قاسم خداپرست ضمن درخواست از مسئولان قوه قضائیه  که با این اغتشاشگران خشونت‌گرا به طور قاطع برخورد اشد مجازات کیفر دهند تصریح کرد: وابستگان این فرقه انحرافی،بارها از  رأفت نظام اسلامى سوءاستفاده کره  و در شهرهاى مختلف ایجاد ناامنى و در نظم عمومی کشور اخلال کردند ولی متأسفانه نه تنها با آن‌ها برخورد نشد بلکه در فتنه سال ۸۸ مورد حمایت سران فتنه و اصلاحات قرار گرفتند و در این حادثه اخیر نیز دولت تلویحاً از آن‌ها حکایت نمود.

انتهای پیام /

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.