ریاست شورای شهرستان پاکدشت:

رسیدگی به ورزش بانوان از اولویت‌های سال جاری است

ریاست شورای شهرستان پاکدشت در تأکید رسیدگی به ورزش بانوان گفت: افزایش امکانات ورزشی بانوان روستایی خواستار هستیم و از این امر کوتاهی نخواهیم کرد.

به گزارش ارم خبر ریاست شورای شهرستان پاکدشت در مورد توسعه ورزش همگانی و بازی‌های بوی و محلی گفت: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری و دستور ریاست جمهوری، توسعه ورزش همگانی و بازی‌های بومی محلی جزو مسائل اولویت‌دار هستند و امیدوارم این برنامه‌ها با همکاری دستگاه ذی‌ربط در سال جاری به نحو احسن و مستمر انجام شود.

 

صفری ضمن تأکید بر توسعه زیرساخت‌ها و امکانات ورزشی شهرستان گفت: رسیدگی بیشتر به ورزش روستاها بخصوص افزایش امکانات ورزشی بانوان را خواستار هستیم و از این امر کوتاهی نخواهیم کرد.

 

ریاست شورای شهرستان پاکدشت گفت: باوجود همه مشکلات که داریم در حوزه ورزش تلاش کردیم سالن‌ها و مجموعه‌های ورزشی را با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و دستگاه‌های مرتبط و دهیاری‌ها تکمیل و آماده بهره‌برداری می کنیم تا مردم به بهترین شکل بتوانند از آن‌ها استفاده نمایند.

 

وی در آخر توسعه ورزش‌های همگانی و رسیدگی بیشتر به ورزش روستا‌ها را تأکید کرد و گفت: ما تلاش خود را در بهبود این روند قطع نخواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.