فرمانده سپاه پاکدشت

اعزام کمک های مردمی پاکدشت به مناطق زلزله زده

جهت همدردی و کمک به مردم غیور استان کرمانشاه 2 کامیون اقلام مورد نیاز زلزله زدگان به منطقه اعزام گردید.

سرهنگ سعید موسی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت در گفتگو با ارم خبر ضمن تسلیت به مردم ایران به ویژه مردم استان کرمانشاه اظهار داشت: سپاه پاکدشت همانند مردم غیور ایران جهت همدردی با زلزله زدگان و با توجه به منویات وتاکیدات مقام معظم رهبری اقداماتی را انجام داده است.

فرمانده سپاه پاکدشت در خصوص جمع آوری کمک های مردمی گفت: تمامی پایگاه ها، حوزه ها و بسیج اقشار نسبت به جمع‌آوری اقلام مورد نیاززلزله زدگان اقدامات عملی و موثری را انجام داده‌اند که در همین راستا اولین کامیون کمکهای مردمی شهرستان جهت اعزام به منطقه سرپل ذهاب صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود:همچنبن یک کامیون کمکهای مردمی شامل:  آب معدنی، کمپوت، موادغذایی، پوشاک، لوازم گرمایشی و چادر از طریق شهرداری و شورای اسلامی بخش شریف آباد  جمع‌آوری شده که با هماهنگی تیم بسیج سازندگی سپاه پاکدشت به مناطق زلزله‌زده اعزام گردید.

موسی پور در خصوص دیگر اقدامات شهرستان پاکدشت جهت کمک به مردم غیور سرپل ذهاب گفت: با توجه به تصمیمات اخذ شده امورات روستای مله سرخ تا زمان سامان یافتن مردم روستا برای زندگی به سپاه شهرستان پاکدشت سپرده شده است.

سعید موسی پور با اشاره به استقبال بسیار زیاد مردم جهت رفتن به مناطق زلزله زده تصریح کرد:  در حال حاضربا برنامه‌ریزی‌های انجام شده این عزیزان به منطقه اعزام می‌شوند که ۲۰ نفر از مردم درقالب گروه جهادی متشکل از تیم های خدماتی، بهداشتی و پزشکی روز شنبه ۲۷آبان ماه به روستای مله سرخ اعزام می شوند.

این فرمانده بسیجی درادامه صحبت های خود بیان داشت: بنده در روز دوشنبه۲۹ آبان ماه  به همراه تیم خدماتی، فنی و مهندسی با تعدادی از مسئولین شهرستان پاکدشت و یک کامیون کمکهای مردمی به منطاق زلزله زده کرمانشاه می‌رویم تا بتوانیم در روستای مله سرخ اقدامات موثری جهت همدردی والتیام درد و آلام این عزیزان انجام دهیم.

سعید موسی پور در پایان با  تشکر از مردم شریف پاکدشت از آنها خواست کمک ها و همدردی های خود به زلزله زدگان استان های غربی را تداوم داده تا مقداری از آلام و درد مردم عزیز و غیور کرمانشاه کاسته شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.