امام‌جمعه پاکدشت

فرمایشات رهبری در راستای امید بخشیدن به جامعه

دشمن به دنبال بدبین کردن مردم نسبت به‌نظام و مسئولین است و تمام فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای امید بخشیدن به جامعه بود.

 

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام حسن لزومی در خطبه‌های نماز جمعه پاکدشت با اشاره به‌روز عرفه در هفته آینده بیان داشت: این روز بسیار مورد اهمیت و تأکید است و سفارش به اهل دعا بودن بسیار است، دعا تنها برای رفع حاجت نیست بلکه مناجات روح آدمی را جلا می‌دهد و بهترین وسیله ارتباطی با خداوند متعال است که در این مورد می‌توان به اخلاق امام راحل اشاره داشت.

امام‌جمعه پاکدشت به اهمیت قربانی کردن درراه خدا سفارش و تأکید کرد: کسانی که توان مالی دارند این کار را انجام دهند و گوشت به‌دست‌آمده رابین افراد نیازمند تقسیم کنند، هستند کسانی که ماه‌ها توان تهیه گوشت برای خانواده خود ندارند؛ اگر کسی را سراغ ندارند بهترین مرجع برای این منظور کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

خطیب نماز جمعه پاکدشت در تبیین منویات مقام معظم رهبری در هفته گذشته عنوان کرد: تمام فرمایشات ایشان در راستای امید بخشیدن به جامعه بود به‌این‌علت که دشمن به دنبال بدبین کردن مردم نسبت به‌نظام و مسئولین است ، همچنین رهبری به حمایت و پشتیبانی مجلس و دولت از یکدیگر تأکید داشتند.

این مقام مسئول درباره رفع مشکلات و تبیین مواضع رهبری دراین‌باره بیان داشت: حضرت آقا فرمودند:”مشکلی در جامعه وجود ندارد که قابل‌حل نباشد”؛ کسانی مثل دولت بازرگان در ابتدای پیروزی انقلاب، انقلاب را در بن‌بست می‌دانستند، افرادی که این نوع سخنان را بیان می‌کنند حرف‌های ضدانقلاب را بازگو می‌کنند، سو مدیریت هست اما مشکلات با تفکر انقلابی و کار و تلاش جهادی قابل‌حل است.

حجت‌الاسلام حسن لزومی با تبریک به مناسبت سالروز آزادی اسرای ایرانی اظهار داشت: پاکدشت دارای ۷۲ آزاده است که این عزیزان مایه سربلندی و فخر انقلاب اسلامی هستند، عزمت و جایگاه آنان و خانواده‌هایشان همانند جانبازان و شهدا و خانواده‌هایشان است ما باید مراقب و قدردان آزادگان و خانواده‌هایشان باشیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.