امام جمعه قیامدشت مطرح کرد

دشمن به دنبال ایجاد روحیه یأس در بین مردم است

امام جمعه قیامدشت درباره اقتدار جمهوری اسلامی گفت:  ملت ايران در ۴ دهه مبارزه با آمريكا و رژيم صهيونيستى  ، بارها و بارها بينى آن‌ها را به خاك ماليده است.

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام امیری در خطبه‌های نماز جمعه قیام دشت درباره اهمیت استفاده از آب عنوان کرد: سرانه منابع آب در کشور ما از ۱۲۲ کشور دنیا کمتر است به گفته برخی کارشناسان اگر تخریب سریع و شگفت‌آور منابع آب زیرزمینی با روند کنونی ادامه یابد، ایران  تا ۲۰ سال دیگر غیرقابل‌سکونت خواهد بود.

امام جمعه قیام دشت درباره اقتدار جمهوری اسلامی بیان داشت:  ملت ایران در ۴ دهه مبارزه با آمریکا و رژیم صهیونیستى اسرائیل و اذنابشان، بارها و بارها در عرصه‌هاى مختلف، بینى آن‌ها را به خاک مالیده و به فضل الهى نصرت جبهه حق را به رخ دنیا کشیده است.

این مقام مسئول ادامه داد: آنچه در این راستا لازم به یادآورى است، نقل واقعیت‌های تاریخ براى نسل جوان است، نسلى که باید افتخار کند به مجاهدات و مبارزات پدران و پیشینیان خود چرا که این روزها یکى از اهداف دشمنان ملت ایران، تحریف تاریخ انقلاب و وارونه جلوه دادن آن است.

خطیب نماز جمعه قیامدشت امیدوارى و آرامش را لازمه حل مشکلات کنونى کشور دانست و بیان داشت: امروز هیچ‌کس در کشور مدعى نیست مشکل وجود ندارد، یکى از ترفندهاى دشمن؛ ایجاد روحیه ناامیدى و دلسردى از نظام جمهورى اسلامى در بین مردم است.

امیری در ادامه خطبه‌های نماز جمعه گفت: دشمن همواره این خصیصه را مورد توجه قرار داده است و با شایعه‌پراکنى و ایجاد روحیه یأس در بین آحاد مردم، در پى دست یافتن به اهداف مورد نظر خود مى‌باشد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.