امام‌جمعه شریف‌آباد تأکید کرد:

جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد

ما مثل گذشته هیچ‌وقت شروع‌کننده جنگ نخواهیم بود و آمریکایی‌ها هم حمله را آغاز نمی‌کنند چون می‌دانند که صد درصد به ضررشان تمام خواهد شد

 

به گزارش ارم خبر حجت‌الاسلام خداپرست در خطبه‌های نماز جمعه شریف‌آباد در تبیین منویات مقام معظم رهبری در دیدار با اقشار مختلف مردم بیان داشت: رهبری حجت را تمام کرد و فرمودند: “بن‌بست وجود ندارد و از مشکلات عبور خواهیم کرد”.

امام‌جمعه شریف‌آباد در همین راستا ادامه داد: آحاد مردم مشکلات معیشتی امروز را احساس می‌کنند و مشکلات اقتصادى کشور عمدتاً ریشه داخلى و زائیده مدیریت و سیاست‌گذاری‌های دستگاه اجرایى است، اگر عملکردها بهتر و باتدبیرتر ، به هنگام تر و قوی‌تر باشد، تحریم‌ها تأثیر زیادی نخواهد داشت و می‌توان مقابل آن ایستاد.

خطیب نماز جمعه درباره نامه‌ی اخیر رئیس قوه‌ی قضائیه اظهار داشت: این نامه یک گام مهم مثبتی برای مقابله با فساد و مفسد اقتصادی است، مفسد باید مجازات شود امروز مبارزه با فساد تبدیل به مطالبه عمومى‌ مردم و مراجع تقلیدشده است، قوه قضائیه با شجاعت با مفسدین مبارزه و مفسدان اقتصادی را به مردم معرفی کند.

خداپرست درباره موضوع جنگ و مذاکره تأکید کرد: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد همان‌طور که مقام معظم ر رهبری دراین‌باره بیان داشتند:” جنگی رخ نخواهد داد چراکه ما مثل گذشته هیچ‌وقت شروع‌کننده جنگ نخواهیم بود و آمریکایی‌ها هم حمله را آغاز نمی‌کنند چون می‌دانند که صد درصد به ضررشان تمام خواهد شد زیرا جمهوری اسلامی و ملت ایران ثابت کرده‌اند به هر متعرضی، ضربه بزرگ‌تری وارد خواهد کرد”.

این مقام مسئول ادامه داد: آمریکا هیچ‌گاه قابل‌اعتماد نبوده و نمونه روشن آن کودتاى آمریکایى – انگلیسى ۲۸ مرداد۱۳۳۲ براى بر سرکار آوردن مجدد محمدرضا پهلوى به قدرت، درس و عبرتی فراموش‌نشدنی براى همه‌ى سیاسیون ملت ایران است، مستکبران در شرایط سخت خود را دلسوز ملت‌ها جلوه می‌دهند ولی با دشمنان ملت همراهی می‌کنند.

امام‌جمعه شریف‌آباد درباره اهمیت روز عرفه وعید قربان اظهار داشت: روز عرفه؛روز طلب مغفرت و نیایش انبیاء و اولیاى الهى‌ و فرصتی مناسب برای  عبادت،مناجات و توبه و استغفاراست، همچنین روز عید قربان؛از مهم‌ترین اعیاد مسلمین که یادآور زیباترین نمونه نهایت بندگى و تسلیم انسان کامل یعنى حضرت ابراهیم(ع) و اسماعیل در برابر دستورات الهی است.

حجت‌الاسلام قاسم خداپرست با گرامیداشت ۲۶ مرداد؛ سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامى‌ گفت: درواقع امر جشن پیروزى ۸ سال دفاع مقدس با آزادى آزادمردانی بود که سال‌های طولانی با اتکاى به خدا و مقاومت و ایستادگى درراه اهداف خود،حقانیت نظام اسلامی و ملت ایران را به اثبات رساندند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.