فرمانده سپاه پاکدشت در دیدار با برترین‌ها کنکور:

سپاه حامی پیشرفت و ارتقاء علم

فرمانده سپاه پاکدشت با برترین‌های کنکور ۹۷ از روستای توچال دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش ارم خبر مجید درویشی با برترین‌های کنکور ۹۷ ساکن روستای توچال از توابع شهرستان پاکدشت دیدار و  از زحمت‌های آن‌ها و حمایت خانواده‌هایشان که منجر به کسب موفقیت در بزرگ‌ترین ماراتن علمی کشور شده است، تقدیر و تشکر کرد.

در این دیدار فرمانده سپاه پاکدشت ضمن ابراز خرسندی از عملکرد این عزیزان گفت: تأکیدات بسیاری بر اهمیت علم و علم‌اندوزی وجود دارد، پیشرفت علم تأثیرات بسزایی در خانه، خانواده و جامعه ایجاد می‌کند.

درویشی پیشرفت علمی نیروهای انقلابی را پیشرفت انقلاب دانست و در این راستا افزود: پیشرفت‌های علمی که در خدمت مردم قرار گیرد می‌تواند موجب رفاه و آسایش آنان شود همچنین نیازهای اساسی برطرف شده و به استقلال کشور کمک می‌کند.

وی یکی دیگر از مزیت‌های پیشرفت علم را تأثیر بر مسائل فرهنگی برشمرد  و عنوان کرد: مهم‌ترین اصلی که در جوامع داخلی و خارجی و در عرصه‌های مختلف به نمایش گذاشته می‌شود مسائل فرهنگی است، با ارتقاء علم می‌توانیم در تقویت و پیشرفت سطح فرهنگی جامعه خود و عرضه آن گام برداریم.

در پایان سرگرد مجید درویشی با آرزوی موفقیت برای این عزیزان گفت: سپاه برای پیشرفت و ارتقاء علم از آن‌ها حمایت خواهد نمود و از دانش آموزان موفق در کنکور ۹۷  خواست باانگیزه بیشتر برای رسیدن به هدف خود تلاش بیشتری داشته باشند.

این در حالی است که یک دیدار ساده می‌تواند در روحیه این عزیزان تأثیر بسزایی داشته باشد اما متأسفانه  تاکنون هیچ مسئولی در این راستا اقدامی نکرده است.

شایان‌ذکر است رتبه ۳ کنکور ۹۷ در رشته علوم انسانی توسط آقای علی مرتضی‌قلی به‌دست‌آمده و همچنین در رشته ریاضی و فنی زهرا محمودی رتبه ۱۴۹ مژگان مشهدی حسن رتبه ۲۱۳ محمدحسین محسنی پور رتبه ۲۴۴ و محمدامین میرزایی رتبه ۳۵۰ را کسب نمودند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.