افتتاح ۳ پروژه در پاکدشت

به همت و پیگیری‌های سپاه پاکدشت پروژه‌های عمرانی، فرهنگی، ورزشی و تولیدی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ارم خبر با تلاش بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت سوله فرهنگی-ورزشی، واحد مسکونی و یک کارگاه تولیدی با حضور سرهنگ دامغانی معاون هماهنگ‌کننده سپاه سیدالشهدا(علیه‌السلام) استان تهران، مسئولین، خانواده‌های شهدای مدافع حرم، بسیجیان و پاسداران همچنین آحاد مردم به بهره‌برداری رسید.

سعید موسی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت ضمن تشکر از کلیه حمایت‌کنندگان دراین‌باره بیان داشت: جهت محرومیت‌زدایی در استان تهران و با حمایت های های سپاه استان در منطقه‌ای که برای دسترسی اهالی زینبیه و بهاران موردنظر بود سوله فرهنگی-ورزشی ساخته و در اختیار مردم قرار گرفت، همچنین از این مکان در مواقع اضطرار به‌عنوان پناهگاه قابل‌استفاده است.

حجت‌الاسلام لزومی امام‌جمعه پاکدشت نیز از کسانی که در محقق شدن پروژه‌ها همکاری داشته تشکر و عنوان کرد:دهمین سالن ورزشی به همت و پیگیری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسیده است، ظرفیت‌های خوبی برای ورزش جوانان اتفاق افتاده است که باید از تمام آن بهره‌برداری کامل صورت پذیرد.

یاسر هداوند میرزایی مسئول بسیج سازندگی سپاه پاکدشت درباره ساخت منزل مادر شهید زکریا پور گفت: در راستای تکریم از خانواده شهدا رایزنی‌ها صورت گرفت و آهن‌کشی این واحد مسکونی توسط سپاه پاکدشت انجام و ادامه کار تا پایان پروژه به گروه جهادی شهید محمود پازکی واگذار شد که با تلاش‌های این گروه پس از ۳ ماه با هزینه‌ای بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون ریال این مهم به سرانجام رسید.

وی در پایان گفت: جهت حمایت از کار و تولید ملی کارگاه تولید ظروف تفلون توسط با مشارکت بخش خصوصی راه‌اندازی و موردحمایت قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.