امام جمعه قیامدشت

تجدید عهد و بیعت مردم با نظام و رهبرى در طلیعه چهلمین سال انقلاب‌

امام جمعه محترم قیامدشت: حضور کم سابقه بلکه بی سابقه مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که مردم حساسیت های زمانه را برای جمهوری اسلامی درک می کنند.

به گزارش ارم خبر حجت الاسلام سید حسین امیری در خطبه های نماز حمعه فیامدشت بیان داشت: حضور کم سابقه بلکه بی سابقه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد که مردم قیامدشت حساسیت های زمانه را برای جمهوری اسلامی درک می کنند

امام جمعه قیامدشت درباره راهپیمایى فوق‌العاده و متفاوت ۲۲بهمن گفت: خیلى‌ها تلاش کردند که بگویند مردم از انقلاب و نظام رویگردان شده‌اند و به ارزش‌هاى آن اعتقادى ندارند اما مردم نشان دادند که خلاف این است؛ سناریوى‌هایى از چند ماه قبل تدوین شده بود که از طریق رسانه‌هاى بیگانه این‌گونه القا شود که مردم بیایند و اعتراض کنند و خلاف آرمان‌هاى انقلاب رقم بخورد که این اتفاقات نیفتاد.

خطیب نماز جمعه در ادامه بیان داشت: در محاسبات آن‌ها این بود که مردم ناراحت و معترض هستند و الآن زمانى است که به‌واسطه مردم براندازى انجام شود، ولى مردم نشان دادند که هوشیار و بصیر هستند، چون آن‌ها مى‌بینند که مردم اعتراض دارند، فکر مى‌کنند که به نظام اعتراض هم دارند اما این اعتراض مردم به مسؤولان، بى‌عدالتى‌ها، تبعیض‌ها و ناکارآمدى‌ها است و اعتراض به اصل نظام و انقلاب اسلامى نیست.

در همین راستا حجت الاسلام امیری افزود:۲۲ بهمن ۹۶ جشن تولد آغاز چهل سالگى انقلاب بود، انقلابى که به فرمان مردى از سلاله پاک پیامبر بزرگمان، چهار دهه پیش در غربت آغاز شد و با همت و اراده میلیون‌ها انسان آزاده، آوازه‌اش در اندک زمانى در تمام گیتى پیچید.

این مقام مسئول درباره پیام راهپیمایی تماشایی و باشکوه عنوان کرد:۲۲ بهمن ۹۶ همه آمدند تا بگویند اگر تمام سختى‌هاى عالم هم بر دوششان سنگینى کند، اگر در پیچ و خم زندگى مادى هزار بار هم از پا بیفتند، اما مومنانه پاى پیمانشان با بزرگ پرچمدار انقلاب و جانشین به‌حقش استوار مانده‌اند و حاضرند تمام هستى خویش را قربانى تداوم حیات انقلاب کنند.

وی ادامه داد: بعد از یک عمر شاگردى در مکتب سرور آزادگان جهان، شهید بزرگ تاریخ، حسین‌بن على(ع) و مشق آزادگى و مردانگى و شرف، هیهات که پرچم مقدس انقلاب را زمین بگذارند و بگذارند خواب شیطانى یزیدیان زمان تعبیر شود. آمدند که بگویند ما تا پایان هستى، پاى انقلابمان هستیم.

سید امیری درباره تلاش ناکام دشمن اظهار داشت:شادمانى دشمنان در پى بروز برخى ناآرامى‌ها و اعتراضات در دى‌ماه ۹۶، بیشتر از آن‌جهت بود که پنداشتند این حوادث در آستانه دهه فجر و سالروز پیروزى انقلاب اسلامى، نشان از بى‌رونقى راهپیمایى ۲۲ بهمن ۹۶ و فاصله گرفتن مردم ایران از نظام جمهورى اسلامى دارد.

امام جمعه قیامدشت در پایان افزود: دشمنان تصور مى‌کردند، تحریم‌هاى اقتصادى با جنگ نرم آنان هم‌افزا شده و نتیجه این جنگ ترکیبى، مردم ایران را نسبت به اصل انقلاب و نظام اسلامى بدبین ساخته است، از همین‌رو بود که ترامپ به‌عنوان عالى‌ترین مقام سیاسى دولت ایالات متحده، از کار تخریبى آنان حمایت کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.