امام‌جمعه شریف‌آباد

بعضی مشکلات ریشه درکم کارى مسئولین دارد

امام‌جمعه شریف‌آباد با اشاره به ریشه مشکلات در داخل کشور گفت: همه این‌ها بهانه‌ای شده تا دشمن همانند مگس بر روى زخم نشسته و موج‌سواری کند.

به گرازش ارم خبر حجت‌الاسلام قاسم خداپرست درباره مسائل اقتصادی و معیشت و ناپایداری بازار که این روزها ذهن مردم را به خود مشغول نموده است بیان داشت: مشکلات اقتصادی ریشه در تشدید تحریم‌ها ندارد، بلکه بعضی مشکلات ریشه درکم کارى مسئولین، رانت‌خواری و دلال گرى، مصرف‌گرایی و عدم مدیریت صحیح اقتصاد خانواده ،و رسوخ اشرافى گرى و عافیت‌طلبی دارد.

امام‌جمعه شریف‌آباد در همین راستا ادامه داد: همه این‌ها بهانه‌ای شده تا دشمن همانند مگس بر روى زخم نشسته و موج‌سواری کند اما راه‌حل این مشکل اقتصادی و جنگ نابرابر، مقاومت مردم و تصمیم دولت محترم نسبت به تغییرتیم اقتصادى و تجدیدنظر در ملاک انتخاب کارگزاران است.

خطیب نماز جمعه عدالت محوری، تقوی الهی، روحیه جهادى و انقلابی را از ملاک‌های لازم برای کارگزاران دانست و درباره ولایت مداری مسئولان تصریح کرد: در حکومت اسلامى که ولی‌فقیه ، رهبر و محور جامعه است باید تمام مسئولان و دولتمردان همانند توده‌های مردم، ولایت‌پذیر باشند

نماینده مقام معظم رهبری با اشاره به  سالروز پیروزى حزب‌الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه بیان داشت: اکنون حزب‌الله در لبنان و منطقه تأثیرگذار است و تابوی شکست‌ناپذیری صهیونیست‌ها شکسته شد، امروز حزب‌الله به قدرتی رسیده است که امنیت اسرائیل تحت شعاع قرار دارد.

قاسم خداپرست ضمن گلایه از نامه عده‌ای از نمایندگان به رئیس‌جمهور اظهار داشت: دفاع سپاه و نیروهای نظامی در عرصه‌ها، حمایت است نه دخالت، همان‌طور که با یک تشر سردار سلیمانی ترامپ مجبور به عقب‌نشینی از مواضعش شد؛ آیا چندین سال مذاکره به‌اندازه یک اخم سردار سپاه تأثیر داشت؟؟؟

امام‌جمعه شریف‌آباد با اشاره به عملکرد نیروهای نظامی در بحران‌های کرمانشاه و مقابله با داعش از نمایندگان پرسید: چرا در این موضعات نامه ننوشتید که نیروهای دخالت نکنند؟چرا وقتی سؤال از رئیس‌جمهور با موضوع مسائل اقتصادی و معیشت مردم،مطرح شد امضای شما وجود ندارد؟ بهتر است دغدغه مردم را داشته باشید این مسئولیت‌ها روزی تمام می‌شود ولی در قیامت باید پاسخگو باشیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.