امام‌جمعه موقت پاکدشت

مردم با همه وجودشان درصحنه همیشه حاضرند

امام‌جمعه موقت پاکدشت در خطاب به مسئولان کشوری گفت: مردم با همه وجودشان درصحنه همیشه حاضرند و مسئولین باید قدر آنان را بدانند.

حجت‌الاسلام عباس مرادی در خطبه‌های نماز جمعه پاکدشت ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه ربیع‌الاول گفت: شب اول این ماه به لیله المبیت معروف است شبی که حضرت علی علیه‌السلام در بستر پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله خوابید و برای حفظ جان ایشان جان‌فشانی و ایثار نمود.
امام‌جمعه موقت پاکدشت درباره مراسم ۱۳ آبان بیان داشت : در سراسر کشور این تجمع پرشور و باشکوه برگزار شد که دارای چند پیام برای گروه‌های مختلف می‌باشد.
خطیب نماز جمعه پاکدشت در همین راستا ادامه داد: دشمنان خارجی که سال‌ها دنبال ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی هستند دیدند مردم ایران پشتیبان این نظام‌اند.
این استاد حوزه خطاب به بدخواهان داخلی نظام گفت: خودتان را بیشتر از این تحقیر نکنید، با قاطبه مردم باشید مردمی که پشتیبان رهبری و گوش به فرمان ایشان هستند.
عباس مرادی در ادامه مسئولان کشوری را مورد خطاب قرارداد و عنوان کرد: مردم با همه وجودشان درصحنه همیشه حاضرند وظیفه خود را در تجمع ۱۳ آبان بسیار خوب انجام دادند و مسئولین باید قدر آنان را بدانند و برای حل مشکلات مردم قدم بردارند.
مرادی درباره روز جهانی علم و دانش اظهار داشت: علم و دانش در خدمت صلح و توسعه است علم و بصیرتی است که باعث رشد بشریت می‌شود، نباید درزمینهٔ نابودی بشریت مانند حادثه هیروشیما استفاده گردد.
وی در پایان ضمن اشاره به نام‌گذاری روز کتاب و کتاب‌خوانی و گرامیداشت علامه طباطبایی توصیه کرد: همه ما باید به کتاب‌خوانی و مطالعه اهمیت دهیم و هرکسی که اهل مطالعه باشد و بصیرتش بیشتر می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.