پاکدشت تنها شهر بدون کمربندی

ترافیک سنگین امان مردم را بریده است

زمانی که در تردد با ترافیک سنگین محور امام رضا علیه‌السلام پاکدشت روبرو می‌شویم اولین سؤالی که به ذهن خطور می‌کند این است که چرا پاکدشت کمربندی ندارد؟

به گزارش ارم خبر با توجه به قرار گیری شهرستان پاکدشت در جاده ترانزیتی امام رضا (علیه السلام) و تردد بیش از ۱۰۰ هزار خودرو در روز از این جاده، مشکلات و معضلاتی را برای مردم به وجود آورده است که دراین باره میتوان به ترافیک سنگین در چند نوبت از شبانه روز، آلودگی صوتی- روانی و اتلاف وقت شهروندان و مردم به علت تردد خودروهای عبوری سنگین از این مسیر اشاره داشت.
پروژه کمربندی پاکدشت که چند کیلومتر آن توسط قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء زیرسازی شده در حال حاضر با مشکل تأمین اعتبار مواجه است؛ حتی حضور دکتر نوبخت رئیس سازمان بودجه و برنامه ریزی در پاکدشت و بازدید میدانی از این پروژه نتیجه ای برای شهروندان نداشت.

درهمین راستا سلطانی رئیس اداره راه و شهرسازی پاکدشت بیان داشت: تا زمانی که بودجه به این پروژه تزریق نشود هیچ اقدامی نمی توان انجام داد

امیدواریم مسئولین اقدامات و تصمیم‌گیری‌های مناسب درباره این پروژه را داشته باشند تا مردم قبل از پایان عمر دولت طعم خوش آرامش را حس کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.