سپهرزاد: کیهانی کلید دریافت پول‌مان از استقلال است

مربی تیم دوومیدانی استقلال معتقد است که رئیس فدراسیون این رشته باید برای دریافت پول اعضای این تیم رایزنی کند.

به گزارش ارم خبر ، رقابت‌های لیگ دوومیدانی باشگاه‌های کشور روز ۲ آبان ماه به پایان رسید و تیم آسان پرداخت با ۵۸۲ امتیاز به مقام قهرمانی رسید و استقلال با ۵۲۰ امتیاز به نایب قهرمانی دست یافت. یکی از نکات مثبت این لیگ حضور استقلال بود.

این برای نخستین بار بود که استقلال در دوومیدانی تیمداری می‌کرد. حضور این باشگاه در لیگ رشته اول المپیک با رایزنی‌های مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی با یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال صورت گرفت و در نهایت نیز با مقام دومی همراه بود.

نکته مهم در این میان چگونگی پرداخت مبلغ قرارداد دوومیدانی‌کاران استقلال بود. در همان روزهای برگزاری لیگ اعلام شد که قرار است برای هر امتیازی که ورزشکاران کسب کنند، مبلغی در حدود ۲۵۰ هزار تومان پرداخت شود. حالا پس از گذشت تقریباً ۵۰ روز از پایان لیگ، این دوندگان هنوز مبلغ بسیار کمی از قراردادشان را گرفته‌اند.

هادی سپهرزاد مربی تیم دوومیدانی استقلال در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: تاکنون فقط ۲۵ درصد از قرارداد ورزشکاران پرداخت شده و ۷۵ درصد باقی مانده است. من در این تیم فقط یک مربی بودم و کاری برای گرفتن پول از دستم برنمی‌آید.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه کیهانی به عنوان رئیس فدراسیون رایزنی لازم را برای حضور استقلال در لیگ انجام داد، خودش باید دوباره مذاکره کند تا پول اعضای تیم پرداخت شود. در واقع کلید پرداخت پول دست رئیس فدراسیون است و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.
منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.