خطیب نماز جمعه پاکدشت:

اعضای شورای شهر سمت خود را رها نکنند

امام جمعه پاکدشت در توصیه به شورای شهر گفت:اعضای شورای شهر بدانند که این شهر و شهروندان دچار مشکلات فراوان هستند، لذا باید در سمت خود بمانند و مسائل شهر رسیدگی کنند.

به گزارش ارم خبر خطیب جمعه پاکدشت با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با خانواده شهدای مدافع حرم اظهار داشت: آمریکا شیطان بزرگ است، مسئولان بدانند که هیچ وقت دشمنی آنان با ما پایان نمی پذیرد پس فریب حرف ها و وعده هایش را نخورند، دشمن می‌خواهد در سال آینده نقشه هایش را بر علیه ما عملی کند.
حسن لزومی ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت امام حسن عسکری علیه السلام اظهار کرد: امام یازدهم شخصیتی مظلوم و معصوم و عمری کوتاه داشتند، این معصومه بزرگوار در خصوص تربیت نفس انسان فرمودند: هر آنچه را که برای خود میخواهی برای دیگران بخواه این بهترین ادب برای نفس انسان است.
وی در خصوص فرا رسیدن سالروز شهادت آیت الله مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: این روز به روز وحدت حوزه و دانشگاه معرفی شده زیرا حوزه و دانشگاه در کنار هم از امام راه پشتیبانی و حمایت می‌کردند و آنها نقش مهمی در تبلیغ انقلاب اسلامی داشتند لذا اختلاف بین این دو به ضرر مردم است.
حجت‌الاسلام حسن لزومی امام جمعه پاکدشت تاکیدات فراوان به اعضای شورای شهر گفت: قدر جایگاه خود را بدانید و آن را رها نکنید.شما منتخبان این مردم هستید درد این شهر و شهروندان را درک کنید و برای حل مسائل و مشکلات تلاش و کوشش نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.