پس از گذشت ۳سال؛

نارضایتی مردم ازعملکرد بیمارستان شهدای پاکدشت

پس از گذشت ۳سال بیمارستان فوق تخصصی شهدای پاکدشت باوجود داشتن امکانات خوب نتوانسته است رضایت مردم را جلب کند.

به گزارش ارم خیر بیمارستان شهدای پاکدشت در سال ۹۴ با امکانات قابل قبول به بهره برداری رسید، متاسفانه پس از گذشت ۳سال مردم شهرستان از برخورد پرسنل بیمارستان بویژه بخش اورژانس، رسیدگی به بیماران و هزینه های درمانی راضی نیستند.
دکتر صادقی رئیس بیمارستان شهدای پاکدشت درباره نارضایتی شهروندان گفت: معاونت درمان مضوع نظارت بر بیمارستان را در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت قرار داده است.
دکتر حمیدرضا فتحی درباره برخورد نامناسب پرسنل بیمارستان شهدای پاکدشت بیان داشت: برخی افراد که در این مرکز مشغول به کار بودند با سیاست‌های کاری خدمات بیماران آشنایی نداشتند که به این منظور برای آنان کلاس های آموزشی و توجیهی برگزار شده است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان پاکدشت در همین راستا ادامه داد: برای رسیدگی بهتر به این موضوع، نظارت از روند فعالیت های پرسنل بیمارستان در دستور کار قرار گرفته است.
دکتر فتحی کمبود نیرو در بخش اورژانس بیمارستان را علت عدم رسیدگی به بیماران عنوان کرد و گفت: با توجه به زیادشدن مراجعات به این مرکز موضوع کمبود نیرو مورد بررسی قرار گرفت که با پیگیری های به عمل آمده از دیگر بخش‌های بیمارستان این مشکل درحال برطرف شدن می باشد.
وی در پایان با اشاره به هزینه های درمانی گفت: موضوع در حال بررسی و پیگیری می باشد که پس از اخذ تصمیمات لازم نتیجه حاصل شده از مراجع ذی صلاح خدمت مردم اعلام می گردد.
با توجه به اظهارات مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت این گونه متصوراست که رسیدگی و بهترشدن خدمات بیمارستان شهدای پاکدشت در دستور کار قرارگرفته تا پس از ۲۰ سال مردم طعم خوش استفاده از خدمات را حس کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.